Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.03.2019 19:02
nowy Legion Samobójców
1535V

Nowy Legion Samobójców nie będzie sequelem

Pierwszy Legion Samobójców był według ogółu filmem zaledwie przeciętnym. Wiem już, że kolejny film opowiadający o tej grupie nie będzie sequelem pierwszego, a zupełnie nowym rozdaniem. 

Już w zeszłym roku mówiło się, że nadchodzący film traktujący o Legionie Samobójców będzie nowym otwarciem. Sam reżyser, James Gunn, informował, że nie należy spodziewać się kontynuacji pierwszej części. 

Legion samobójców 2 to „świeże podejście do marki”. James Gunn przed trudnym zadaniem

Teraz, informację tę potwierdził producent filmów DC Extended Universe, Peter Safran, w wywiadzie dla JoBlo Movie Network:

Po pierwsze, nie nazywajmy tego "Legion Samobójców 2", bo to będzie totalny restart, więc "Legion Samobójców" będzie ok. Myślę, że ludzie powinni być ekstremalnie podekscytowani. Tam będzie wszystko to, czego można oczekiwać po skrypcie stworzonym przez Jamesa Gunna i myślę, że to mówi samo za siebie. Wierzę, że dostarczymy coś niesamowitego. 

Zagadką wciąż pozostaje obsada głównych ról. Wiemy, że Idris Elba zastąpi Willa Smitha w roli Deadshota. Mówiło się, że jest to spowodowane napiętym grafikiem znanego aktora, ale być może wpłynęła na to chęć całkowitego restartu serii - włączając w to zupełnie nową obsadę. 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wolelibyście, aby do kin trafił sequel pierwszego Legionu Samobójców, czy z większą przychylnością zerkacie w stronę nowego startu marki pod czujnym okiem Jamesa Gunna?

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2468500/dont-call-it-suicide-squad-2-james-gunn-film-is-a-total-reboot-producer-says

Tagi: DCEU James Funn Suicide Squad