Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 14:15
PlayStation Plus  promocja
4481V

PlayStation Plus dostępne w promocji. Usługa Sony w lepszej cenie

W 2019 roku nie będzie brakować mocnych produkcji nastawionych na sieciową rozgrywkę, więc niektórzy czytelnicy mogą skusić się na promocyjną ofertę PlayStation Plus. Zainteresowani zaoszczędzą 60 zł.

Już wczoraj Musiol miał okazję wspomnieć o ciekawej ofercie na PlayStation Plus – gracze mogą nabyć 12-miesięczny abonament za 180 zł. Jest to dokładnie 25% obniżka, która może sprawić, że sięgnięcie do kieszeni.

Injustice 2, Hitman Definitive Edition i niektóre gry z serii LEGO w lepszych cenach

Oferta dzisiaj wyląduje w wielu sklepach, ale już na dobry początek możecie skorzystać z obniżki na PS+ w Empiku – firma jako pierwsze zaktualizowała ofertę, ale pewnie w kolejnych godzinach nowa cena pojawi się w następnych sklepach.

PlayStation Plus przyda się na pewno graczom, którzy dzisiaj zamierzają wyruszyć do Waszyngtonu. The Division 2 wymaga stałego połączenia z Siecią i oczywiście niezbędny do zabawy jest abonament Sony.

Warto na zakończenie zaznaczyć, że marzec to pierwszy miesiąc dużych zmian w PS Plus. Sony zrezygnowało z oferowania gier z PlayStation 3 i PlayStation Vity w ramach usługi – teraz za darmo pobieramy wyłącznie pozycje na PlayStation 4.

[Aktualizacja#1]

Są kolejne oferty:

Tagi: playstation 4 playstation plus Sony

Nie przegap