Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 08:23
The Division 2 postacie
684V

The Division 2 w szczegółach. Ubisoft prezentuje grę

Od dzisiaj The Division 2 jest dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Ubisoft z tej okazji postanowił przygotować rozbudowany zwiastun przedstawiający najważniejsze elementy gry.

Tom Clancy's The Division 2 zostało znacząco rozbudowane względem pierwszej odsłony, więc Ubisoft chce mieć pewność, że gracze będą gotowi na stworzone atrakcje. Firma przygotowała rozbudowany zwiastun skupiający się na wszystkich aktywnościach.

Poradnik do The Division 2

Francuzi odrobili zadanie domowe tworząc podstawy The Division 2. System strzelania jest przyjemniejszy, możemy korzystać z rozbudowanych umiejętności, a stworzony świat oferuje znaczące urozmaicenie względem pierwszej odsłony.

Najnowszy zwiastun w dobry sposób przedstawia grę – zobaczycie tutaj stworzone systemy, usłyszycie o specjalizacjach, rywalizacji PVPVE, czy też konkretnej zabawie po zdobyciu maksymalnego, 30 poziomu doświadczenia.

Gracze mogą również szykować się na nową zawartość, ponieważ premiera The Division 2 to dopiero początek. Tytuł będzie rozbudowywany przez wiele miesięcy po premierze i cała zawartość trafi do klientów podstawki za darmo.

Naszą recenzję The Division 2 znajdziecie na portalu za kilka dni.

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 ubisoft Ubisoft Massive

Nie przegap