Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 12:11
Colin Mcrae PSX Extreme
376V

PSX Extreme: Pograć w Colina, czyli rajdów historia zawiła

Sympatycy szybkich samochodów spędzają wolny czas przy Dirt Rally 2.0 i premiera produkcji Codemasters, to idealny moment na przypomnienie historii rajdowych gier. W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tekst dla wszystkich fanatyków czterech kółek.

Dirt Rally 2.0 potrafi przykuć do ekranu i swoje wrażenia z produkcji przedstawili HIV oraz Roger. Recenzję tego pierwszego znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme, a nasz naczelny dorzucił jeszcze swoje trzy grosze.

PSX Extreme 259 już w sprzedaży

Z okazji premiery gry Codemasters postanowiliśmy zgłębić temat rajdówek i Loser przygotował tekst zatytułowany „Pograć w Colina, czyli rajdowa historia zawiła”:

„W ciągu 30 lat otrzymaliśmy wiele ciekawych gier o tematyce rajdowej. Żadna nie miała jednak takiego wpływu na segment i nie stała się tak rozpoznawalna, jak seria sygnowana przez Colina McRae.”

Nasz dziennikarz na czterech stronach przybliża całą historię gier z serii Colin McRae i szczerze mówiąc zachęca do chwycenia za kierownicę i powalczenia o jak najlepsze czasy na kolejnych odcinkach.

Loser wspomina o korzeniach rajdów, o wielkich zmianach wywołanych przez Colina, nie zapomina o konkurencji i pożegnaniu. Publikacja w dobry sposób przedstawia całą historię tej wyjątkowej serii.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie jeszcze między innymi liczne recenzje, dogłębny tekst o telewizorach dla graczy, czy też zanurzamy się w odmęty moskiewskiego Metra.. Wszystkie szczegóły i trzy opcje zamówienia egzemplarza znajdziecie w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: colin mcrae Psx extreme