Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 10:27
Nero DMC 5
2824V

Devil May Cry 5 można ukończyć w 11 minut

Capcom idąc drogą Ubisoftu zaoferował w Devil May Cry 5 tajne zakończenie. Nie każdy będzie miał okazję tak szybko zerknąć na napisy końcowe, ale najwięksi fani serii mogą szykować się na zabawę.

Standardowo gracze ukończą Devil May Cry 5 w około 10 godzin, ale to oczywiście dopiero początek, ponieważ w kolejnym kroku gracze mogą spróbować gry na wyższym poziomie trudności, starać się uzyskać jak najlepsze wyniki w poszczególnych etapach lub po prostu zapoznać się z misjami pobocznymi.

„Capcom wrócił” - szef amerykańskiego Capcomu świętuje kolejny sukces

!OSTRZEŻENIE PRZED SPOILEREM!

Na początku Devil May Cry 5 mamy okazję zmierzyć się z głównym bossem, ale pewnie większość graczy nie zdoła pokonać w tym pojedynku przeciwnika. Jest to jednak możliwe, a eliminując demona, mamy okazję zobaczyć napisy końcowe.

Przyjemność trwa około 11 minut, ale warto zwrócić uwagę, że nie jest to pierwsze podejście – Nero posiada większy pasek zdrowia, odpowiedni sprzęt i jest po prostu gotowy na oponenta. Przy faktycznym, pierwszym podejściu ubicie Urizena będzie znacznie trudniejsze... A może nawet niemożliwe? Trudno rzucać takimi słowami, bo zawsze znajdzie się gracz, który spędzi tygodnie na wymęczeniu etapu i następnie zawstydzi cały świat.

Pełną prezentację rozgrywki znajdziecie poniżej. W sumie nie wydaje się to tak trudne... Wystarczy tylko odpowiednio opanować ataki protagonisty, by móc przebić się przez obronę rywala.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5

Nie przegap