Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 09:25
Spider-Many seriale
1796V

Spider-Man otrzyma wiele seriali. Sony ma ogromne plany na rozwój uniwersum

Sony chce w przeciągu następnych siedmiu lat znacząco rozwinąć świat Spider-Mana. Firma planuje kilka dużych projektów, które mają trafić w gust wszystkich oddanych fanów Człowieka-Pająka.

Fani Spider-Mana nie mogą w ostatnich miesiącach narzekać. Zagraliśmy w fantastyczną grę Insomniac Games, zobaczyliśmy kapitalną animację, już wkrótce wyruszymy do kin na kolejną przygodę, a najwidoczniej to dopiero początek.

Ryan Reynolds mógł zostać głównym bohaterem filmu Uncharted

Już w ubiegłym roku pojawił się termin „Sony's Marvel Universe”, który własnie nabiera życia. Japońska korporacja zamierza wykorzystywać bohaterów Marvela, by stworzyć własne uniwersum i czerpać ogromne zyski z superbohaterskich produkcji.

Tony Vinciquerra (szef Sony Pictures Entertainment) i Mike Hopkins (szef Sony Pictures Television) rozmawiali z dziennikarzem Variety na temat Spider-Mana – firma posiada plany na siedem-osiem kolejnych lat, podczas których będzie rozwijać Sony’s Universe of Marvel Characters.

Sony posiada prawa do 900 bohaterów związanych ze Spider-Manem, więc zamierza opracować wiele nowych produkcji:

„Rozwijamy wiele treści związanych z Marvelem i sądzę, że wkrótce przedstawimy coś naprawdę, naprawdę dużego, ponieważ nigdy wcześniej nie przygotowywaliśmy seriali Marvela.”

Przedstawiciele Sony podkreślili, że zamierzają przygotować kilka seriali w jednym uniwersum, które będą oddziaływać na siebie, więc możemy liczyć na gościnne odcinki, które znamy z między innymi Arrowverse.

Aktualnie Sony poszukuje partnerów, którzy zajmą się realizacją produkcji.

Źródło: https://www.slashfilm.com/sony-spider-man-films/

Tagi: