Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 07:48
PlayStation 4 Lineup
1456V

Sony pokazuje gry zmierzające na PlayStation 4. Muzyczny zwiastun bez wyczekiwanych hitów

Japoński oddział PlayStation ponownie nie zawodzi. Firma przygotowała efektowny trailer, który zwiastuje nadciągające i świeżo wydane produkcje na PlayStation 4. Na materiale nie brakuje mocnych tytułów wyczekiwanych przez graczy z całego świata, ale łatwo można dostrzec kilka brakujących gier.

Sony ma kilka asów w rękawie. Japończycy wciąż nie potwierdzili kilku dat premier oczekiwanych produkcji, jednak możemy mieć nadzieję, że już wkrótce poznamy szczegółowe konkrety dotyczące między innymi The Last of Us Part 2.

Horizon: Zero Dawn 2 na horyzoncie. Oferta pracy Guerrilla Games

Wspominam produkcję Naughty Dog nie bez powodu – firma pokazała zwiastun przedstawiający gry zmierzające na PlayStation 4 w 2019 roku, ale brakuje tutaj między innymi: The Last of Us Part 2, Death Stranding, czy też Ghost of Tsushima. Nie oznacza to oczywiście, że wymienione gry nie zadebiutują na rynku w przeciągu następnych dziewięciu miesięcy, ale Sony wciąż nie decyduje się na większą promocję oczekiwanych przez wielu tytułów.

Na zwiastunie możemy zobaczyć między innymi najnowszą pozycję od Sony Bend – Days Gone trafi na rynek już w przyszłym miesiącu i entuzjaści walki z biegającymi truposzami powinni zacierać rączki.

Mimo wszystko trzeba na pewno wspomnieć o dobrym montażu. Ekipa PlayStation Japan systematycznie publikuje efektowne zwiastuny, których dialogów nie zrozumie typowy Europejczyk, ale przynajmniej możemy posłuchać ciekawej muzyki.

Tagi: playstation 4 playstation japan sony trailer zwiastun