Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2019 09:15
Crossroads Inn dofinansowane na Kickstarterze
673V

Crossroads Inn dofinansowane na Kickstarterze

Crossroads Inn, którego ekipa Klabatera ujawniła w połowie zeszłego roku, w zeszłym miesiącu wybrało się na Kickstartera dofinansować projekt.

Crossroads Inn to symulator tawerny. Tak w skrócie można opisać grę. Będziemy zarządzać knajpą, by chodzący do niej goście byli zadowoleni, a sakwy ze złotem się zgadzały.

Crossroads Inn na pierwszym materiale z rozgrywki. Polacy tworzą grę na Xbox One i PC

Gra trafi na PC-ty i Xboksa One jeszcze w tym roku. By ukończyć produkcję, studio udało się na Kickstartera, gdzie poprosiło o 30 tysięcy dolarów. Wymagane fundusze udało się zebrać cztery dni przed końcem zbiórki. Fundusze pozwolą na zatrudnienie dodatkowych programistów, rozbudowę warstwy muzycznej i fabularnej.

Tak o projekcie na Kickstarterze mówi Michał Łowigus:

Każda z osób, które nas wsparły na Kickstarterze lub dopiero rozważają taką możliwość, ma szansę bezpośredniej rozmowy i wymiany pomysłów z deweloperami. Ma to niebagatelny wpływ na rozwój gry i z całego serca polecamy to innym studiom. Koniec końców tworzymy grę dla naszych fanów i graczy - to ich oczekiwania i wymagania są na pierwszym miejscu. Możliwość bezpośredniej rozmowy z osobami, którym szczerze zależy na naszym projekcie, czego dowodem są chociażby ich wpłaty, daje nam szansę zaimplementowania wielu świetnych pomysłów, na które sami byśmy nie wpadli. Kilka z nich już teraz jest opracowywanych przez naszych programistów

Jeśli wpadnie dodatkowe 4 tysiące dolarów, pozwoli to sfinansować implementację edytora map i scenariuszy oraz innych narzędzi do Steam Workshop. Jeśli chcecie się dorzucić, możecie zrobić to w tym miejscu.

Gra w akcji wygląda tak:

 

Tagi: