Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2019 07:00
Scorpion Mortal Kombat 11
1289V

Mortal Kombat 11 zostanie znacząco rozwinięte po premierze. Powracają krypty

NetherRealm Studios jeszcze przed premierą zapowiada duże wsparcie Mortal Kombat 11. Gra po wskoczeniu na półki sklepowe otrzyma kilka znaczących aktualizacji i pierwsze pliki trafią do graczy tuż po debiucie.

23 kwietnia odbędzie się premiera Mortal Kombat 11. Jest to najnowsza produkcja doświadczonego NetherRealm Studios, które postanowiło odświeżyć serię oferując między innymi pełną personalizacje – gracze nie tylko zadbają o nowe ciuchy dla znanych wojowników, ale otrzymają również możliwość dostosowania ataków.

Mortal Kombat 11 na fabularnym zwiastunie. Krwawy gameplay zachęca do gry

W sprawie gry wypowiedział się Shaun Himmerick, który rozmawiał z dziennikarzem The Official Xbox Magazine. Szef NetherRealm Studios nie ukrywał, że jego zespół ma ogromny plany dotyczące rozwoju gry i pierwsze pliki trafią do bijatyki już wkrótce.

Deweloperzy zamierzają dodawać do produkcji nową zawartość i „dobrze” ją wspierać po debiucie. Nawet w kilku pierwszych miesiącach od premiery otrzymamy świeże „funkcje”, które zostały określone jako „całkiem niesamowite”.

Himmerick potwierdził również powrót krypt – znany i ceniony wariant zabawy będzie „miłą niespodzianką dla graczy”, ponieważ autorzy zadbali w tym wypadku o nowy kierunek. Nie otrzymaliśmy niestety konkretnych szczegółów zmian, ale te powinny zostać ujawnione w niedalekiej przyszłości.

W Mortal Kombat 11 został znacząco odświeżony system walki, ponieważ teraz skorzystamy z  oddzielnych liczników do ataku oraz obrony. Fatal Blows wykonamy bez korzystania z „paska”, więc bez problemu zadbamy o efektowne combosy, a jednocześnie otrzymamy możliwość wykonania specjalnych ruchów. Warto zaznaczyć, że licznik będzie odbudowywany z czasem – nie musimy teraz zadawać lub otrzymywać obrażeń. Wspomniane Fatal Blows wykorzystamy jeden raz na walkę i tylko w momencie gdy poziom zdrowia zawodnika spadnie poniżej 30%.

Źródło: https://wccftech.com/netherrealm-teases-awesome-features-mk11/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap