Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.03.2019 17:00
LEGO Marvel Collection, Nintendo Switch
612V

LEGO Marvel Collection może trafić na Nintendo Switch

Trzy świetne gry z serii LEGO Marvel mogą już niedługo ukazać się na najnowszej konsoli od Nintendo. 

Miesiąc temu Warner Bros. poinformowało o wydaniu pakietu zawierającego trzy gry z serii LEGO Marvel oraz wszystkie wydane dotychczas dodatki. Zestaw dla fanów produkcji opartych na popularnych klockach miał ukazać się tylko na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. 

LEGO Marvel Collection nadciąga. Pakiet gier z dodatkami

Dość niespodziewanie, na stronie Marvela, pojawiła się informacja, jakoby pakiet miał pojawić się także w niezapowiedzianym wcześniej wydaniu na Nintendo Switch. Na zamieszczonym niżej zrzucie ekranu dobrze widać wzmiankę o wersji na Pstryka. 

Oczywiście, informacja może okazać się zwykłym niedopatrzeniem ze strony ludzi odpowiedzialnych za prowadzenie witryny. Wydaje się nieprawdopodobne, aby gra miała pojawić się na hybrydową konsolę razem z pozostałymi, nie będąc wcześniej zapowiedzianą. 

Na ten moment Marvel ani Warner Bros. Interactive nie wydały żadnego oświadczenia związanego z podaną na portalu informacją.

Na LEGO Marvel Collection złożą się: LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvel Super Heroes 2, LEGO Marvel Avengers oraz kompletny zestaw rozszerzeń do wymienionych produkcji. Gra ukaże się już 12 marca 2019 roku

Tagi: LEGO Marvel Avengers TT Games Warner Bros.

Nie przegap