Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.03.2019 23:19
Divinity: Original Sin 2 dostaje darmowe paczki z prezentami
2395V

Divinity: Original Sin 2 dostaje darmowe paczki z prezentami

Ekipa Larian przygotowała darmowe paczki z prezentami w Divinity: Original Sin 2, zaznaczając wyraźnie, że to nie ma nic wspólnego z lootboksami.

Mimo że Larian pracuje nad nowym projektem, to jednak postanowiono wrócić do Divinity: Original Sin 2 i wypuścić darmowe DLC. Paczki z prezentami, bo tak nazwano DLC, powstają przy pomocy dwóch polskich studiów - Fools Theory i Anshar Studios.

Project Gustav to nowa produkcja Larian Studios. Autorzy chcą pobić Divinity: Original Sin 2

Pierwsza paczka z prezentami pojawiła się już dzisiaj i dodała do gry kosmetyczne przedmioty w edytorze postaci. Dostaliśmy nowe twarze, jej elementy oraz fryzury. Kolejna paczka pojawi się za jakiś czas i przyniesie kolejne opcje w edytorze postaci. Tym razem Larian zobaczy, czego oczekuje społeczność.

Kolejne paczki będą pojawiały się co kilka tygodni, by zapewnić graczom nowe opcje tworzenia postaci. I tutaj warto przytoczyć, dlaczego DLC nazwano Gift Bags, a nie lootboksami. Otóż Larian tłumaczy to prosto - paczki z prezentami nie są lootboksami, bo są miękkie i zawierają prezenty, a lootboksy są twarde i zawierają przedmioty.

Cóż, rozczulające.

Tagi: divinity: original sin 2 Larian Studios pc