Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 18:39
Hitman 2 nowości
467V

Hitman 2 otrzyma w marcu mnóstwo nowej zawartości. Znamy plany

IO Interactive nie żartowało zapowiadając wielki rozwój Hitman 2. Twórcy ujawnili szczegóły na najbliższy miesiąc i gracze mogą szykować się na sporo darmowej zawartości. Pierwszy cel trafi na serwery już dzisiaj.

IO Interactive jest niezależnym studiem, które może teraz w spokoju rozwijać kolejne przygody Hitmana. Twórcy pracują już nad kilkoma historiami, jednak na szczegóły nowych odsłony musimy jeszcze zaczekać. Na szczęście deweloperzy nie zapominają o Hitman 2.

Control bez mikrotransakcji. Remedy opowiada o nowej grze

Na ósmego marca zaplanowano pierwszą marcową aktualizację – od dzisiaj możecie zmierzyć się z polityk Barbarą Elizabeth Keating, jednak musicie wiedzieć, że jest to wyjątkowy, Nieuchwytny Cel, ponieważ kobieta posiada na mapie Hawke's Bay sobowtóra.

Następne atrakcje trafią do graczy 14 marca – wtedy pobierzemy paczkę wyzwań składającą się z sześciu zadań na wyspie Sgail. Śmiałkowie zgarną nowe przedmioty. Na 21 marca zaplanowano publikacje kontraktów społeczności, które będą powiązane z tematem Prawa Murphy'ego. Już 26 marca posiadacze Expansion Pack 1 i Expansion Pass sprawdzą nowe wydarzenia dla snajperów, a 28 marca na rynek trafi kolejna Eskalacja – autorzy pozwolą zakończyć kontrakt Larceny. Następnego dnia na serwerach pojawi się kolejny Nieuchwytny Cel i tym razem zmierzymy się ze znanym duetem: Protagonist i Whitecap.

Jak widać IO Interactive w świetny sposób dba o ostatnią przygodę Agenta 47. Deweloperzy mają pewnie jeszcze kilka niespodzianek, więc możemy mieć pewność, że w kolejnych miesiącach nie będziemy się nudzić.

Źródło: https://www.ioi.dk/hitman-2-march-roadmap/

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive

Nie przegap