Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 18:33
Dark Souls logo
2001V

Dark Souls Battle Royale? From Software jest zainteresowane gatunkiem i grami jako usługa

From Software może nas wkrótce bardzo mocno zaskoczyć. Hidetaka Miyazaki wypowiedział się na temat ostatnich trendów i prezes studia nie ukrywa, że jest zainteresowany gatunkiem Battle Royale oraz produkcjami wspieranymi przez wiele miesięcy po premierze.

Aktualnie czekamy na premierę Sekiro Shadows Die Twice, ale możemy mieć pewność, że From Software już dłubie nad kolejnym projektem, który może nas bardzo zaskoczyć. Co powiecie na Dark Souls Battle Royale?

Londyński pokaz Sekiro: Shadows Die Twice. Pot, łzy, długie kije i umieranie

Hidetaka Miyazaki rozmawiał z dziennikarzem The Telegraph i nie ukrywał swojego zainteresowania nowymi trendami. From Software jest podobno otwarte na stworzenie gry Battle Royal i patrzy również przychylnie na tytuły, które są przez długi czas rozwijane po premierze (gra-jako-usługa) typu Destiny czy też Anthem.

„Zawsze jest taka możliwość. Te gry są z pewnością zabawne. Interesują nas również przejmowane wzorce. Jeśli mielibyśmy to zrobić, to może zrobilibyśmy to odrobinę inaczej! Ale jesteśmy zdecydowanie zainteresowani i jest taka możliwość w przyszłości.”

Miyazaki nie wchodził oczywiście w szczegóły, ale możemy przypuszczać, że słowa Japończyka nie pojawiają się bez przyczyny. Aktualnie jego zespół skupia się na dokończeniu Sekiro Shadows Die Twice, ale pewnie część studia planuje już kolejne ruchy i zajmuje się wykreowaniem nowych pozycji.

Źródło: https://www.telegraph.co.uk/gaming/news/software-would-love-have-crack-battle-royale/

Tagi: Dark Souls From Software hidetaka miyazaki