Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2019 18:24
Apex Legends Octana
1323V

Apex Legends ma w przyszłym tygodniu otrzymać nowego bohatera

Respawn Entertainment szykuje się do wielkiego wydarzenia na serwerach Apex Legends. Wkrótce gra otrzyma pierwsze rozszerzenie i wiele na to wskazuje, że do gry trafi zapowiadany od dawna Octana. To będzie wyjątkowy czas dla deweloperów tego świetnego Battle Royale.

Apex Legends świętuje sukces za sukcesem. Produkcja cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek. Respawn Entertainment wkrótce wdroży pierwszy plan rozwoju tytułu.

W Apex Legends gra już 50 milionów ludzi

Sympatycy Apex Legends w zasadzie od premiery szukają informacji w kodzie gry na temat kolejnych rozszerzeń. Śmiałkowie znaleźli już między innymi umiejętności pierwszego bohatera – Octana ma korzystać z rozkładanej skoczni (pomoże uciec drużynie z lokacji), jego zdrowie będzie się regenerować, a dzięki adrenalinie postać ma biegać o 30% szybciej przez sześć sekund.

Najnowsze doniesienia pozwalają sądzić, że Octana wskoczy do tytułu już 12 marca, ponieważ w tym dniu Respawn Entertainment udostępni Battle Pass. Zdaniem Daily Esports w paczce zawartości będzie właśnie nowa postać.

W Sieci nawet pojawiła się dokładna grafika prezentująca Octanę – Respawn Entertainment ponownie nie zawodzi, ponieważ heros pasuje do koncepcji gry i pewnie znajdą się chętni, którzy już w dniu premiery skorzystają z jego zdolności.

Apex Legends Octana

Źródło: https://rectifygaming.com/apex-legends-might-be-getting-new-legend-octane-next-week/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment