Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2019 14:03
Days Gone bohater
2137V

Days Gone na nowej rozgrywce. PlayStation 4 otrzyma kolejny, mocny exclusive?

Już wkrótce wielu posiadaczy PlayStation 4 zapozna się z najnowszą grą Sony Bend. Twórcy długo czekali na zaprezentowanie swojej pracy i dzisiaj możemy spojrzeć na świeże materiały z Days Gone.

Sony wciąż nie potwierdziło wszystkich planów na 2019 rok. Firma ma jeszcze kilka mocnych tytułów przygotowanych na aktualną generację, jednak Japończycy wciąż nie zdradzają konkretów dotyczących premiery między innymi The Last of Us: Part II oraz Death Stranding.

Days Gone zaoferuje długą opowieść. Znamy czas gry

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeże materiał z Days Gone i produkcja nie wyróżnia się względem filmów opublikowanych przykładowo w ubiegłym roku. Główny bohater mierzy się z kolejnymi maszkarami, szuka sprzętu, próbuje wykorzystywać teren do rywalizacji i w sumie sympatycy biegania za potworami będą zadowoleni.

Na filmach możecie również spojrzeć na liczne umiejętności – protagonista może nauczyć się nowych technik, dzięki którym będzie z większą gracją ubijał kolejne bestie lub dla przykładu szybciej poradzi sobie z naprawą swojego pojazdu.

W Sieci nie brakuje opinii, według których Days Gone będzie przyjemnym tytułem, jednak nie powinniśmy w tym wypadku liczyć na powtórzenie sukcesu God of War. Gra intryguje, ale w głównej mierze korzysta ze znanych schematów – nie jest to oczywiście zła wiadomość. Sporą niewiadomą pozostaje oczywiście fabuła, która ma starczyć na 30 godzin, lecz akurat w tym wypadku musimy pewnie zaczekać do ostatecznych opinii.

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment

Nie przegap