Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 15:15
Conan Unconquered bohater
1038V

Conan Unconquered na pierwszej rozgrywce. To survival RTS

Conan Barbarzyńca wkrótce powróci z kolejnym tytułem. Funcom pracuje nad unikalną strategią czasu rzeczywistego, która będzie połączona z survivalem. Poznajcie Conan Unconquered i zobaczcie pierwsze fragmenty rozgrywki z nadciągającej produkcji.

Funcom jest jedyną firmą, która może tworzyć gry w uniwersum Conana Barbarzyńcy, więc po Conan Exiles możemy szykować się na kolejny tytuł. Studio postawiło tym razem na RTS-a, ponieważ w firmie znajduje się wielu deweloperów, którzy stworzyli kilka mocnych gier z tego gatunku.

Conan Exiles to największy sukces studia Funcom. Twórcy zapowiadają nowe DLC

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty rozgrywki z Conan Unconquered. Twórcy zapewnią zróżnicowaną rozgrywkę, ponieważ w grze pojawi się kilka trybów – będziemy walczyć z kolejnymi hordami, weźmiemy udział w sieciowych pojedynkach lub sprawdzimy kooperację.

Deweloperzy podkreślają, że korzystają z wielu sprawdzonych mechanik, które jednak zostaną rozbudowane o elementy survivalu – nasi żołnierze mogą umierać z głodu na polu bitwy, a ciała powalonych rywali zaczną gnić i wywołają najróżniejsze choroby. Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie zabawy, które może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Twórcy zapewnią losowo generowane mapy, pozwolą wzywać bogów, a podczas walk skorzystamy z mocy legendarnych bohaterów. Gracz podczas zabawy będzie musiał dbać o jednostki, ponieważ tylko najedzona i dobrze opłacona armia może stanąć do walki z potężnym przeciwnikiem.

Aktualnie Conan Unconquered zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy zadbają dodatkowe wersje i wrzucą tytuł na konsole.

Tagi: Conan Unconquered funcom petroglyph games