Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 14:03
Mortal Kombat 11 czapka
2021V

Mortal Kombat 11 ze specjalnymi gadżetami dla zamówień przedpremierowych

Sympatycy marki Mortal Kombat muszą szykować się na kolejne święto. Już wkrótce na półkach sklepowych pojawi się najnowsza odsłona uznanej bijatyki i z tej okazji zainteresowani zgarną ciekawe gadżety.

Mortal Kombat 11 trafi na półki sklepowe 23 kwietnia. Gra zmierza na cztery platformy, więc w zasadzie każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z nową bijatyką NetherRealm Studios. Jeszcze przed debiutem odbędzie się beta, do której zostaną zaproszone osoby składające zamówienia przedpremierowe na produkcję.

Mortal Kombat 11 z wyciekiem wszystkich wojowników

Jeśli zdecydujecie się na preorder, to nie tylko zapoznacie się z tytułem podczas testów (wersja na PlayStation 4 i Xboksa One), ale również otrzymacie grywalnego Shao Kahna oraz zgarniecie jeden z trzech gadżetów:

  • czapki z motywem z gry w sklepach sieci Media Expert,
  • breloczek, który jest jednocześnie otwieraczem do butelek w sklepach sieci Euro RTV AGD,
  • koszulki z motywem z gry w sklepach sieci Media Markt.

Cenega podkreśla, że wiele cyfrowych sklepów również gwarantuje dostęp do bety oraz Shao Kahna, jednak tylko wybrane markety pozwolą zgarnąć gadżety. Szczególnie dobrze wygląda w tym wypadku czapka, ale pewnie niektórzy skuszą się także na otwieracz do butelek, czy też koszulkę.

Warto podkreślić, że od 23 kwietnia z Mortal Kombat 11 zapoznają się gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Wydanie na Nintendo Switcha trafi na rynek z drobnym poślizgiem – podobno premiera odbędzie się w maju.

Mortal Kombat 11 Preorder

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.