Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 13:09
The Division 2 Ubi
1749V

The Division 2 otwarta beta ruszyła. Zagrajcie za darmo w grę Ubisoftu

Nadszedł czas na ostatnie testy The Division 2 przed wielką premierą. Tytuł Francuzów trafi na rynek już w połowie miesiąca i właśnie wystartowała otwarta beta. Do zabawy są zaproszeni gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Ruszyły serwery otwartej bety Tom Clancy's The Division 2. Gracze przed rozpoczęciem zabawy muszą pobrać około 50GB danych, więc dobrze zaplanujcie rozgrywkę i zadbajcie o odpowiednią przestrzeń na konsolach oraz PC.

The Division 2 będzie walczyć ze smogiem. Ubisoft zaprasza do ciekawej akcji

Otwarta beta jest dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, więc z tytułem zapoznają się dosłownie wszyscy zainteresowani. Twórcy obiecują, że wyciągnęli lekcje po zamkniętej becie i tym razem otrzymamy dostęp do znacznie bardziej dopracowanej rozgrywki.

Studio ujawniło dokładne zmiany:

  • Maksymalny poziom postaci zwiększony do 8
  • Dodatkowa misja fabularna —Viewpoint Museum
  • Dodatkowa umiejętność — Wyrzutnia chemiczna w dwóch wariantach: Piana do walki z tłumem i Wybuchające opary
  • Dwa dodatkowe projekty w osadach, w tym drugie ulepszenie Teatru
  • Dodatkowa mapa do potyczek w PVP—Ruiny Kapitolu

W trakcie zabawy możemy stworzyć wyłącznie jedną postać, a jednocześnie sprawdzimy trzy misje z fabuły (Grand Washington Hotel, Jefferson Trade Center oraz Viewpoint Museum). Studio udostępniło także pięć misji pobocznych i cztery lokacje.

Ubisoft pozwala sprawdzić Strefę Mroku (Obszar znajduje się we wschodniej części Waszyngtonu. W tym miejscu kluczowe jest utrzymywanie jak najszerszego pola widzenia, ponieważ teren ten składa się z parków rządowych) oraz zmagania PVP (Podczas beta testu dostępny jest tryb Konflikt, przeznaczony dla graczy, którzy szukają dedykowanych rozgrywek 4 na 4 PVP).

Co ciekawe, deweloperzy nie zapominają o endgame:

„Z radością ogłaszamy, że prywatna beta zawierać również będzie fragment endgame'u The Division 2! Po pierwszym ukończeniu Jefferson Trade Center uzyskasz dostęp do endgame'owej misji, która odblokuje na twoim koncie trzy postacie na 30 poziomie. Po zalogowaniu się na jedną z nich rozpocznie się misja endgame'owa. Każda z tych trzech postaci dysponuje inną specjalizacją, więc poszukaj tej, która najbardziej ci odpowiada! W przeciwieństwie do prywatnej Bety, w otwartej Becie misja endgame'owa będzie dostępna od samego jej początku.”

Tagi: beta otwarta beta Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive