Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 08:43
50th Anniversary Collection: Arcade Classics Konami
996V

Konami szykuje 50th Anniversary Collection: Arcade Classics

Konami już pod koniec miesiąca powinno ujawnić 50th Anniversary Collection: Arcade Classics. Wyciek z Australii potwierdza przygotowanie pakietu i zestaw może zainteresować fanów najróżniejszych klasyków.

Konami w ostatnich latach popełniło kilka błędnych decyzji, przez które szefowie muszą teraz odbudowywać wizerunek studia na świecie, ale nie możemy zapomnieć, że korporacja na przestrzeni lat przegotowała wiele fantastycznych gier.

Metal Gear Solid 20 lat temu debiutował w Europie

Firma powstała 21 marca 1969 roku i najwidoczniej już niedługo poznamy 50th Anniversary Collection: Arcade Classics – pakiet produkcji został dostrzeżony przez Australijczyków. Wstępne dane dotyczące pakietu pojawiły się na witrynie organizacji przyznającej kategorie wiekowe.

Nie możemy tutaj oczywiście liczyć na najnowsze dzieła wrzucone w jedno pudełko – Konami podąży drogą konkurencji i zaoferuje nam zestaw klasyków. Jednocześnie trzeba pamiętać, że firma stworzyła takie serie jak: Contra, Metal Gear, Pro Evolution Soccer, Castlevania, Silent Hill, Frogger, czy też Suikoden.

Aktualnie musimy czekać na potwierdzenie pełnej listy gier, ale jedno jest pewne – sympatycy klasyków muszą zacierać rączki, ponieważ Japończycy mogą zaoferować paczkę, obok której trudno będzie przejść obojętnie.

Źródło: https://gematsu.com/2019/02/konami-50th-anniversary-collection-arcade-classics-rated-in-australia

Tagi: 50th Anniversary Collection: Arcade Classics klasyki konami retro