Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 08:00
DMC Switch
949V

Devil May Cry 5 może trafić na Nintendo Switcha. Producent chce grać we wszystko na sprzęcie Big N

Nintendo Switch to nadal bardzo gorący towar, więc kolejni producenci w superlatywach wypowiadają się o japońskiej hybrydzie. Kilka ciepłych słów w stronę urządzenia wypowiedział producent Devil May Cry 5, którego wypowiedź rozbudziła wielu fanów.

Capcom kończy kampanię marketingową Devil May Cry 5. Twórcy właśnie zaprosili nas na ostateczny zwiastun, a już wkrótce poznamy ostateczne opinie dotyczące produkcji – recenzje zostaną opublikowane w połowie przyszłego tygodnia.

Devil May Cry 5. Ostatni zwiastun zapowiada obecność kolejnej postaci

Aktualnie Devil May Cry 5 zmierza wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale wiele na to wskazuje, że jest to wyłącznie kwestia czasu. W sprawie kolejnej wersji wypowiedział się Matt Walker, którego słowa są przez wielu graczy uważane za pierwszą zajawkę DMC na Nintendo Switch:

„Nie ogłosiliśmy niczego dla Nintendo Switch. Osobiście chciałbym zagrać w Devil May Cry na Switchu. Jestem jednym z tych facetów, którzy zawsze chcą grać we wszystko na Switchu. Zawsze proszę o porty.”

Producent podkreślił, że nic nie zostało ogłoszone, ale mamy zaczekać na rozwój sytuacji… W sumie nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, gdy na początku Capcom zaoferuje graczom pierwszą trylogię Devil May Cry na Nintendo Switchu, a później dorzuci kolejne przygody. 

Warto na pewno przypomnieć, że japoński producent potwierdził w tym tygodniu datę premiery Resident Evil Remake, Resident Evil 0 i Resident Evil 4 na Nintendo Switcha.

Źródło: https://gamingbolt.com/devil-may-cry-5-producer-would-love-to-see-the-series-on-nintendo-switch

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 Nintendo Switch