Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2019 15:05
Pokemon Direct
4971V

Pokemon Direct oficjalnie! Nową grę poznamy w tym tygodniu

Nintendo właśnie potwierdziło krótkie wydarzenie. Już w tym tygodniu otrzymamy pierwsze informacje dotyczące tegorocznej odsłony serii Pokemon. Na ten tytuł powinni czekać wszyscy fani uniwersum Pikachu.

Od wielu tygodni czekaliśmy na potwierdzenie tej informacji. Nintendo właśnie zapowiedziało Pokemon Direct, czyli wydarzenie, podczas którego firma przedstawi szczegóły nowej odsłony Pokemon.

Resident Evil Remake, Resident Evil 0 i Resident Evil 4 na Switcha z datą premiery

W środę o godzinie 15:00 rozpocznie się 7-minutowe wydarzenie, podczas którego otrzymamy szczegółowe informacje dotyczące Pokemon (2019). Jest to pierwsza nowa odsłona przygotowana z myślą o hybrydowej konsoli Nintendo – jak wiadomo wcześniej wydane Pokémon: Let's Go, Pikachu! i Let's Go, Eevee! to odświeżone odsłony znanych produkcji.

Od dobrych trzech tygodni pojawiają się najróżniejsze plotki dotyczące umiejscowienia wydarzeń, nowej historii, czy też nazwy, jednak wszystko tak naprawdę zostanie ujawnione już jutro. Fani marki nie mogą przejść obojętnie obok tego show, ponieważ Japończycy w końcu pokażą oczekiwaną grę.

W siedem minut pewnie nie zobaczymy wszystkich szczegółów, ale powinniśmy poznać datę premiery, zerknąć na fragment rozgrywki oraz może nawet zobaczymy startery z ósmej generacji? Oby!

Tagi: Game Freak Nintendo Nintendo Switch pokemon Pokemon (2019) pokemon direct

Nie przegap