Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2019 10:16
Tekken 7 Bandai Namco
803V

Tekken 7 może otrzymać kolejny sezon zawartości

Tekken 7 już wkrótce będzie świętował drugie urodziny, ale deweloperzy wciąż chcą rozwijać produkcję. Katsuhiro Harada wspomniał o możliwym przygotowaniu trzeciego sezonu zawartości, więc gracze przedstawiają swoje propozycje dotyczące nowych zawodników.

2 czerwca 2017 roku odbyła się premiera Tekken 7 – gra jednocześnie trafiła na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. W swoim czasie pojawiły się plotki dotyczące przeniesienia tytułu na Nintendo Switcha, jednak wydawca nie zaprezentował czwartej wersji.

EVO Japan 2019 z dużym zaskoczeniem. Niespodziewany zwycięzca finałów Tekken 7

Uznana bijatyka została już rozszerzona przez dwa Season Passy, ale najwidoczniej to nie koniec przyjemności. Katsuhiro Harada podczas rozmowy z ESPN Esports zapowiedział, że jego zespół chce kontynuować rozwój gry.

Twórcy zamierzają nadal wzbudzać zainteresowanie produkcją i Japończycy rozważają teraz najróżniejsze możliwości – trzeci sezon rozszerzeń jest jedną z opcji, jednak przynajmniej oficjalnie nie zostały podjęte ostateczne decyzje... Choć trudno mi uwierzyć, by ta dyskusja była przypadkowa.

Jak wiadomo Tekken 7 cieszy się świetnym zainteresowaniem – Bandai Namco chwaliło się w swoim czasie sprzedażą ponad trzech milionów egzemplarzy, więc autorzy na pewno mają bazę graczy, którym mogą oferować nowe atrakcje.

Tagi: Bandai Namco tekken 7