SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.02.2019 10:17
Zapowiedź nowego Vampire: The Masquerade już w marcu?
817V

Zapowiedź nowego Vampire: The Masquerade już w marcu?

Vampire: The Masquerade może wrócić z nową grą już w przyszłym miesiącu. Paradox bawi się z fanami grą ARG, która wskazuje na zapowiedź w trakcie GDC.

Fani Vampire: The Masquerade prawdopodobnie zagrywają się po raz setny w Vampire: The Masquerade: Bloodlines, które pojawiło się w 2004 roku za sprawą nieobecnej z nami Troiki, wyczekując zapowiedzi nowej odsłony.

Kolejna część Vampire: The Masquarade w planach

W tej sprawie coś się ruszyło, gdy Paradox kupiło w 2015 roku White Wolf Publishing. Wtedy pojawiły się informacje, że coś oparte o markę Vampire: The Masquerade powstanie, ale na to będziemy musieli długo poczekać.

Teraz, cztery lata później wygląda na to, że wydawca jest gotowy, by projekt pokazać. Do zabawy wykorzystano aplikację Tender, która służy do odszukania partnerów o tej samej grupie krwi w celu umówienia się. Jednocześnie na Twitchu odpalono ostatnio dziwną transmisję, podczas której widzimy fragment molo w Santa Monica (jedna z kluczowych lokacji w Vampire: The Masquerade: Bloodlines), a czasami przewija się zakodowana wiadomość.

Pojawia się także notka od szefa Tendera, który informuje o największej zapowiedzi w historii jego firmy już 21 marca. 300 zaproszonych śmiałków będzie miało okazję wziąć udział w wydarzeniu. GDC odbywa się w dniach 18-22 marca. I jeśli to nie jest jawna zajawka nowego Wampira: Maskarady w formie gry, to nie wiem już, w co gra Paradox.

Źródło: https://www.pcgamer.com/paradox-continues-vampire-the-masquerade-teases-in-dating-app-arg/

Tagi: Paradox Interactive pc Vampire: The Masquerade