Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2019 22:15
Fallout 76 ujawnia plany na 2019 rok
2670V

Fallout 76 z nowościami. Bethesda ujawnia plany na 2019 rok

Bethesda opublikowała pełną listę nowości zmierzających do Fallout 76. Produkcja otrzyma między innymi nowe tryby, świeżą linię fabularną, czy też kolejne funkcje. Poznajcie szczegóły.

Fallout 76 nie jest najmocniejszą produkcją Bethesdy. Studio ma spory problem z tytułem, ale deweloperzy wciąż pracują nad poprawieniem gry oraz przygotowaniem świeżej zawartości. W końcu poznaliśmy nowości na 2019 rok.

W Fallout 76 wyłapiesz bana za każdą pierdołę

Właśnie minęło 100 dni od czasu premiery Fallout 76. Gra na premierę nie prezentowała oczekiwanej jakości, ale Bethesda wciąż walczy o uratowanie pozycji. Firma podkreśla, że sieciowa pozycja to coś nowego dla zespołu oraz samych graczy, a propozycję od czasu debiutu wypróbowało miliony fanów.

Twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że Fallout 76 trafił na rynek z wieloma błędami, wiele z nich było mocno frustrujących, ale autorzy wciąż nie rezygnują z pomysłu i zamierzają rozwijać tytuł:

Dzięki waszym ciągłym uwagom, udało nam się usunąć wiele ważnych problemów i znacząco ulepszyć grę. Dokonaliśmy też wielu zmian, których nie było widać gołym okiem. Udało nam się poprawić wydajność, wykryć nowe exploity i usprawnić zabawę dla wszystkich. Wciąż pozostaje wiele rzeczy do zrobienia, ale z przyjemnością informujemy, że stabilność gry i serwerów polepszyła się od czasu premiery o ponad 300%! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ogólnego czasu gry - średnio każdy z was gra około 4 godzin dziennie.

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że start naszej gry był trudny i po drodze popełniliśmy wiele błędów. Wiemy, że były one dla was niezmiernie frustrujące. W przyszłości prawdopodobnie też nie unikniemy pomyłek, ale będziemy ciężko pracować, aby naprawić je tak szybko, jak to tylko możliwe. Wiedzcie, że robimy wszystko, aby uczynić tę grę jak najlepszą. Chcemy, aby przez wiele kolejnych lat była to platforma nieskończonych przygód w świecie Fallouta.

Bethesda bardzo dziękuję za wsparcie i ogłasza nową – bezpłatną – zawartość, która trafi do graczy w 2019 roku. Zainteresowani mogą liczyć na trzy sezony świeżej zawartości:

Jeszcze raz dziękujemy za to, że z nami jesteście. To prawdziwy zaszczyt, mieć tak oddanych, przepełnionych pasją fanów. Na rok 2019 mamy duże plany i jak zwykle prosimy o przesyłanie uwag na temat tego wszystkiego, co robimy. Mamy nadzieję, że wciąż będziecie się z nami dzielić przemyśleniami na forum, Reddicie, w filmach i streamach. Wasze uwagi powodują, że stajemy się coraz lepsi, a wasze wsparcie jest nieocenione. Staramy się sprostać waszym oczekiwaniom. 

Fallout 76 Plany 2

DZIKIE APPALACHY

PREMIERA: WIOSNA 2019 R.

Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najmocniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Dzikich Appalachach - serii nowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, które pojawiać się będą przez kilka tygodni, począwszy od 12 marca. Dzikie Appalachy zawierają:

  • Nowe zadania: Straszna strzyża! - Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej serii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.
  • Nowe zadania: Zawsze wzwyż - Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o legendarnych skautach-pionierach. Zgarniaj odznaki za osiągnięcia, zdobywaj kolejne stopnie i zyskaj niezwykle użyteczny modyfikowany plecak.
  • Nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie - Znajdź tajemniczego dostawcę i wymień lub przetwórz niepotrzebne legendarne przedmioty na nowy legendarny sprzęt. Za każdą gwiazdkę na legendarnym przedmiocie, który przetwarzasz, zwiększasz swoje szanse na zyskanie legendarnej broni czy wymarzonego pancerza.    
  • Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny - Używaj przedmiotów ze swojej skrytki, aby udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i przepiękne zdjęcia z użyciem nowego, funkcjonalnego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle.  
  • Nowe funkcje: Warzenie i destylacja - Rozpocznij nowe zadanie i odkryj tajemnice zakazanego napoju, Nuka-bimbru. Zrób imprezę w swoim C.A.M.P. dzięki nowym systemom oraz recepturom warzenia i destylacji.
  • Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht - Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, aby zdobyć niepowtarzalne nagrody w postaci fasnachtowych masek.
  • Nowy tryb gry: Przetrwanie - Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, lepszymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody! 

 

NUCLEAR WINTER

PREMIERA: LATO 2019 R. 

Lato przyniesie kolejną serię dużych aktualizacji Fallouta 76, między innymi dodatek Nuclear Winter - zupełnie nowy sposób na grę, który zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu.  

  • Nowy tryb gry: Nuclear Winter - Zupełnie nowy sposób na grę w Fallouta 76, który całkowicie zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu.
  • Nowe napady na krypty: Otwierają się krypty 96 i 94 - Dla naszych najbardziej doświadczonych graczy mamy możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowych, grupowych napadach na krypty wysokiego poziomu.
  • Nowa funkcja: Legendarni gracze - Zupełnie nowy system prestiżu pozwoli graczom powyżej poziomu 50 stać się legendarnymi. Ich postacie będzie można zresetować i wyposażyć w zupełnie nowe, potężniejsze zdolności.

WASTELANDERS

PREMIERA: JESIEŃ 2019 R.

Wyrusz na wyprawę pełną prawdziwych wyborów i konsekwencji w Wastelanders - naszej największej i najbardziej ambitnej aktualizacji do 76. Wastelanders będzie zawierało nową główną serię zadań, nowe frakcje, nowe wydarzenia, nowe funkcje i jeszcze więcej niespodzianek.

Fallout 76 Plany 1

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76