Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.02.2019 20:58
Zapowiedź nowego Xboksa na E3 2019
2539V

Zapowiedź nowego Xboksa na E3 2019

Microsoft zapowie nowego Xboksa na targach E3 2019. Taką informację podała jedna z najbardziej wiarygodnych osób, jeśli chodzi o przecieki z obozu zielonych.

Tegoroczne targi E3 odbędą się bez Sony, co chce wykorzystać Microsoft, zapowiadając oficjalnie nową generację Xboksa. Co prawda wiemy już od roku, że projekt pod nazwą Xbox Scarlett powstaje, ale oficjalnie nic ponadto.

Xbox Lockhart i Anaconda zadebiutują w 2020 r. Specyfikacja konsol wg informacji JeuxVideo

Brad Sams, chyba najlepiej poinformowana osoba, jeśli chodzi o plany Microsoftu, od pewnego czasu publikuje kolejne strzępy informacji na temat Xboksa Lockhart (słabsza wersja) i Xboksa Anaconda (mocniejsza). Po dzisiejszych przeciekach ze strony Jeuxvideo, Sams postanowił dodać coś od siebie.

Microsoft na swojej konferencji w trakcie targów E3 2019 planuje pokazać nam nowego Xboksa. Według informacji Samsa nie będzie to pełne ujawnienie włącznie ze specyfikacją i ceną, a raczej potwierdzenie tego, że Lockhart i Anaconda powstają. Informacja ma pokazać, że nowa generacja idzie pełną parą.

Sams zdradził też, że doczekamy się nowości w sprawie Game Passa oraz paru nowych gier. Ciekawie brzmi plotka na temat Halo Infinite. Według tego, co pisze autor, tytuł 343 Industries ma brać pod uwagę nasze decyzje i skręcić w kierunku gatunku RPG.

Źródło: https://www.thurrott.com/xbox/200039/microsoft-to-talk-next-gen-consoles-at-e3-2019#

Tagi: Microsoft xbox anaconda Xbox Lockhart

Nie przegap