SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.02.2019 15:16
W Fallout 76 wyłapiesz bana za każdą pierdołę
9027V

W Fallout 76 wyłapiesz bana za każdą pierdołę

Za co można dostać bana w Fallout 76? Po przeczytaniu kolejnych doniesień grających w to śmiałków — za wszystko.

Wczoraj pisaliśmy pozytywnie o Fallout 76 po wypuszczeniu nowej aktualizacji, ale ta sielanka nie mogła trwać za długo. Okazuje się, że Bethesda banuje graczy za największą pierdołę.

Fallout 76. Aktualizacja 1.0.6 dostępna

Jeden z najbardziej zapalonych graczy w Fallout 76 zastukał ponad 900 godzin od momentu premiery. Biedaczysko tak wciągnęło się w grę, że postanowiło sobie urozmaicić spędzany na serwerach czas.

Glorf12, bo o nim mowa, postanowił zebrać jak najwięcej amunicji w grze. Wyposażył się w Perk Bandolier (obniża wagę amunicji o 90%) i zaczął przemierzać Zachodnią Wirginię. Przemierzał postapokaliptyczny świat, zbierając jak najwięcej amunicji każdego rodzaju. Znalazł nawet miejsca, w których wyjątkowo łatwo o naboje.

Jego oddanie grze dostrzeżone zostało nawet przez kontaktującego się ze społecznością pracownika Bethesdy, który pogratulował mu hobby w grze i odkrycia. Bethesda postanowiłą w nagrodę... zbanować gracza.

Oficjalny powód — zdobycie ogromnej liczby rzadkiej amunicji w ciągu 30 dni, co uważane jest za exploitowanie gry. Na ten moment ban nadal obowiązuje i nie wiadomo, czy Bethesda uderzy się w pierś.

W świat poszedł za to komunikat — nie graj za dużo w Fallouta 76, bo bethesda cię zbanuje.

Źródło: https://www.reddit.com/r/fo76/comments/as0aea/banned_im_the_900_hours_played_guy/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 xbox one