SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.02.2019 23:17
Scalebound wróci do żywych za sprawą Nintendo?
1276V

Scalebound wróci do żywych za sprawą Nintendo?

Scalebound na Switcha to jedna z dziwniejszych plotek, jakie pojawiły się ostatnimi czasy w Internecie.

W ciągu ostatnich kilku godzin plotka na temat wskrzeszenia przez Nintendo jakiejś gry zatoczyła spory krąg i wróciła do nas z deczko nieprawdopodobnym typem. Otóż niektórzy twierdzą, że Nintendo wraz z PlatinumGames wskrzeszą Scalebound.

Bayonetta 3 może zawitać na Nintendo Switch jeszcze w tym roku

Scalebound, przypomnijmy, powstawało jako tytuł na wyłączność Xboksa One. Niestety dla osób, które grą się podjarały, projekt skasowano, a Phil Spencer tłumaczył to dobrem graczy (cóż, od nadmiaru eksów w głowach się przewraca...).

Skąd więc plotka mówiąca o wskrzeszeniu projektu na Switcha? Kilkanaście godzin temu, redaktor GameInformera, Imran Khan, gościł w podcaście KindaFunnyGames, gdzie zdradził, że Nintendo pracuje nad pewnym nieprawdopodobnym projektem, który pierwotnie miał zostać skasowany i zapomniany.

Początkowo nie było żadnych tytułów, ale dosyć szybko pojawiło się parę propozycji. Mega Man Legends 3, Time Splitters 4, Eternal Darkness 2 i właśnie Scalebound. O tym, że może być to tytuł pierwotnie planowany na Xboksa One, napisał serwis Nintendo Insider, powołując się na obeznane źródła.

Osobiście ciężko mi uwierzyć w to, że Nintendo wskrzesi akurat Scalebounda, ale z drugiej strony — w tej branży mnie już nic nie zaskoczy.

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/02/rumour_nintendo_has_plans_to_revive_a_dead_and_buried_game

Tagi: nintendo switch scalebound