Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.02.2019 20:18
The Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec z serialami Marvela na Netfliksie
3418V

The Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec z serialami Marvela na Netfliksie

The Punisher oraz Jessica Jones kończą żywot na platformie Netflix. Marvel potwierdził, że ich seriale zostały skasowane.

Przygotowania Disneya do wzmacniania swojej platformy streamingowej ciąg dalszy. Kilka tygodni po skasowaniu Daredevila, Luke'a Cage'a i Iron Fista, marvelowska kosa dosięgła także Franka Castle'a oraz Jessikę Jones.

Punisher 2 z gorszym wynikiem od pierwszego sezonu

Informacje o skasowaniu The Punisher oraz Jessiki Jones początkowo podał serwis Deadline, który powoływał się na informacje bezpośrednio z Netfliksa. Chwilę później, wieści potwierdził sam Marvel, który przyznał, że nie dostaniemy trzeciego sezonu The Punisher, w którym główną rolę gra Jon Bernthal.

Na platformę trafi za to będący w produkcji trzeci sezon Jessica Jones, ale po tym, serial także dokończy żywota. Netflix podziękował Marvelowi, reżyserom, scenarzystom i całej obsadzie za lata współpracy przy produkcji seriali. Marvel (choć bardziej Disney) zaciera za to ręce.

Z uwagi na nadchodzącą platformę streamingową giganta, nie dziwi zbieranie wszystkich swoich marek w jednym miejscu. Oczywiście nie otrzymamy bezpośrednich kontynuacji kasowanych aktualnie seriali, ale kto wie, może za parę lat bohaterowie doczekają się nowych wcieleń. Czy lepszych niż te, które znamy z Netfliksa — nie nam oceniać.

Źródło: https://deadline.com/2019/02/the-punisher-jessica-jones-canceled-netflix-marvel-krysten-ritter-jon-bernthal-1202535835/

Tagi: Jessica Jones marvel netflix The Punisher

Nie przegap