SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.02.2019 19:22
Ceny, walut, Anthem
1800V

Znamy cenę waluty w Anthem

BioWare nigdy nie ukrywało, że w Anthem gracze dostaną możliwość robienia zakupów w grze. Waluta, którą będzie można pozyskać za prawdziwe pieniądze nazwana została "Shards" i właśnie poznaliśmy jej cenę. 

Anthem to jedna z głośniejszych premier bieżącego miesiąca. Ostatnimi czasy wokół produkcji jest więcej kontrowersji niż zachwytów, ale z opiniami należy wstrzymać się do premiery pełnej wersji gry. 

Anthem. Wideo poradnik bitewny - podstawy walki

Dzięki wcześniejszemu dostępowi do gry poprzez Origin Pass oraz EA Access gracze poznali ceny mikropłatności w Anthem. Na załączonym pod koniec newsa zdjęciu, możemy zobaczyć, że BioWare umożliwi nam spory wybór pakietów walutowych.

Firma zagwarantowała jednak, że "Shardsy" nie wpłyną w żaden sposób na zachwianie  równowagi w Anthem. Wszystkie elementy do nabycia wewnątrz gry mają mieć charakter kosmetyczny, a co więcej - każda rzecz do kupienia za prawdziwe pieniądze, będzie możliwa do uzyskania także poprzez grinding. 

Gracze mają nadzieję, że obietnica zostanie dotrzymana, a mikropłatności będą skierowane jedynie do ludzi, których interesuje kosmetyczny rozwój postaci. 

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts