Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2019 14:23
Hollow Knight: Silksong. Nadciąga kontynuacja hitowego indyka
1763V

Hollow Knight: Silksong. Nadciąga kontynuacja hitowego indyka

Hollow Knight: Silksong to kontynuacja hitowej metroidvanii od Team Cherry. Niezależne studio postanowiło pójść za ciosem i przygotować nową grę na ten rok.

Hitowe Hollow Knight nie od razu zdobyło taką popularność. Dopiero gdy gra wylądowała na Switchu, większa grupa graczy poznała ten tytuł i momentalnie o grze zrobiło się głośno. Dlatego nie możemy się dziwić, że kontynuacja pojawi się od razu na Switchu i PC-tach.

Pudełkowe Hollow Knight anulowane

Hollow Knight: Silksong  ma być kontynuacją w każdym calu lepszą i większą. Team Cherry pracuje w pocie czoła nad nowym tytułem i obiecuje nam mnóstwo nowych doznań. Wybierzemy się do zupełnie nowego królestwa, gdzie czekać będzie na nas ponad 150 nowych przeciwników. Do tego nowe zadania, nowe lokacje i nowi bohaterowie.

Doczekamy się także nowych ruchów głównego bohatera, dzięki którym sprawniej będziemy radzili sobie z przeciwnikami. Hollow Knight: Silksong to także ścieżka dźwiękowa nagrana przez orkiestrę oraz zupełnie nowy tryb wyzwań, który odblokujemy po ukończeniu gry.

 

Tagi: galeria Hollow Knight: Silksong nintendo switch pc team cherry wideo