Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2019 17:36
Rainbow Six Siege prawie jak Fallout. Nowa mapa z Australii i Operatorzy
840V

Rainbow Six Siege prawie jak Fallout. Nowa mapa z Australii i Operatorzy

Rainbow Six: Siege oferuje cały czas masę świeżych atrakcji. Ubisoft próbuje nas przyciągnąć do tej świetnej strzelaniny darmowym weekendem i nową mapę.

Tym razem wydawca Rainbow Six Siege prezentuje nam najświeższą mapę z gry. To spalony słońcem Outback, czyli okolice kompleksu hotelowego gdzieś w najgłębszych czeluściach spalonej słońcem Australii. Niektóre obrazki, za sprawą ogólnej dewastacji lokali, kojarzą się tutaj z postapokaliptycznymi tytułami pokroju Rage czy Fallout.

Operation Burnt Horizon wprowadza też do rozgrywki 2 nowych Operatorów: jeden to "stoicki Atakujący" a jego dobra przyjaciółka to zwinna specjalistka od obrony. Żołnierze pochodzą oczywiście z kraju kangurów.

Pełnego ujawnienia Operation Burnt Horizon doczekamy się 17 lutego.

Przypominam, że w ramach darmowego weekendu, dostępna będzie kompletna zawartość gry. Oznacza to, że bez problemu zagramy gratisowo ze znajomymi, a postęp, który osiągniemy w trakcie weekendu zostanie zachowany i jeśli zdecydujemy się na kupno gry, to niczego nie utracimy.

Darmowy weekend z Tom Clancy's Rainbow Six: odbędzie się w dniach 14-17 lutego 2019 roku, na PC, PS4 i Xboksie One. Oczywiście do zabawy  wymagany jest opłacony PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

 

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal