Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 15:15
Nintendo Direct Switch luty
1523V

Nintendo Direct nadciąga. Japończycy pokażą nowe gry na Nintendo Switcha

Nintendo potwierdziło ostatnie plotki. Firma już w tym tygodniu zorganizuje nowy Nintendo Direct, podczas którego zobaczymy nowe produkcje zmierzające na Nintendo Switcha. Jednym z głównych tematów wydarzenia będzie Fire Emblem: Three Houses.

Informatorzy nie zawiedli. Nintendo właśnie potwierdziło kolejny Nintendo Direct, podczas którego firma ujawni swoje plany na zbliżające się miesiące. Gracze mogą liczyć na konkretne szczegóły dotyczące Fire Emblem: Three Houses.

Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu? Informatorzy mówią "tak"

Nintendo Direct odbędzie się jutro o godzinie 23:00 i show będzie trwać dokładnie 35 minut. Gracze mogą liczyć na „informacje dotyczące nowych gier na Nintendo Switcha”. 

Czego możemy się spodziewać? W Sieci od kilku dni krążą plotki dotyczące premiery i zwiastuna Metroid Prime Trilogy na Nintendo Switcha, jednak to dopiero początek pozytywnych wieści. Gracze mają zobaczyć Super Mario Maker 2, nową część The Legend of Zelda w 2D, Pokemon (2019), Pikmin 3, czy też nawet BoxBoy.

Są to oczywiście wyłącznie doniesienia, jednak w zasadzie już przed premierą Nintendo Switcha kilka osób zasłynęła z posiadania naprawdę dobrych kontaktów z Nintendo i często informatorzy nie zawodzą.

Źródło: https://www.nintendo.com/nintendo-direct/02-13-2019/

Tagi: Nintendo nintendo direct nintendo switch