SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 15:04
FOX Comedy nowości marzec 2019
591V

FOX Comedy marzec. Różowe Lata 70. i Family Guy

FOX ujawniło wszystkie plany dotyczące nowych programów przygotowanych na marzec. Widzowie mogą liczyć na między innymi nowe odcinki „Family Guy” oraz kilka filmów. Poznajcie wszystkie szczegóły.

FOX Comedy marzec 1

RÓŻOWE LATA 70., sezon 1

That ’70s Show, season 1
(25 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 1. SEZONU PONIEDZIAŁEK 4 MARCA OD GODZ. 16:50 (4 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 16:50 (4 odcinki)

Serial opowiada o perypetiach sześciu nastolatków z wymyślonego miasta Point Place w Wisconsin. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który codziennie musi mierzyć się z twardą dyscypliną swoich rodziców – Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, na którą składają się sympatia Erica Donna (Laura Prepon) oraz jej (delikatnie mówiąc) wyróżniający się rodzice – Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts). Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) - student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka; rozpuszczona, głupiutka córka biznesmena Jackie Burkhart (Mila Kunis); solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Cała nastoletnia szóstka spędza większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, pierwszych miłościach i szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty.

Pierwszy odcinek Różowych lat 70. trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., natomiast ostatni 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji FOX. Wystąpiło w nim gościnnie wiele bardzo rozpoznawalnych w tamtych czasach gwiazd, między innymi: Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth, Lindsay Lohan czy Amy Adams. W ósmym, ostatnim sezonie nastąpiły zmiany, ponieważ z serialu postanowiła odejść dwójka głównych aktorów – Topher Grace i Ashton Kutcher, którzy zdecydowali poświęcić więcej czasu na karierę filmową. Powrócili jednak w odcinku finałowym, w którym cała paczka znów mogła pokazać się w całości.

Początek akcji serialu osadzono w 1976 roku, ponieważ chciano odnieść się do rewolucji seksualnej, poprawki o równouprawnieniu czy kryzysu naftowego oraz prezydentury Richarda Nixona. Wszystko to wpłynęło na kulturę tamtych lat i ukształtowało wizerunek bohaterów przedstawionych w Różowych latach 70.

W pierwszym odcinku Red Forman i jego żona Kitty przekazują klucze do Vista Cruiser ich synowi Ericowi, który pod naciskiem przyjaciół użyje auta, żeby pojechać na koncert poza miasto. Jednak oprócz Donny, Hyde’a i Kelso, Eric postanawia zaprosić na wycieczkę również nowego ucznia o imieniu Fez, który niedawno przyjechał z zagranicy. Podróż jednak nie przebiega zgodnie z planem, bo po drodze pada akumulator, a jedyną opcją zdobycia nowego jest oddanie dwóch biletów na koncert mechanikom. Co jeszcze spotka bohaterów serialu?

Zabawne historie, szalone przygody i dużo śmiechu – to wszystko będzie można zobaczyć w wielkim powrocie Różowych lat 70. Już w poniedziałek 4 marca o godz. 16:50 na kanale FOX Comedy! 

FOX Comedy 1

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, sezon 17

Family Guy, season 17
(20 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 16 MARCA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI) 
Emisja w soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów mieszkających w fikcyjnym mieście Quahog. Na członków rodziny składają się ojciec Peter, matka Lois, córka Meg, syn Chris, najmłodszy syn Stewie i pies Brian. Co czeka ich w 17. sezonie animacji? Widzów na pewno moc dobrego humoru!

W tym sezonie na fanów tej szalonej rodzinki czeka dużo niespodzianek. W pierwszym odcinku będziemy świadkami mozolnej pracy Petera nad tym, by serial Family Guy: Głowa rodziny  w końcu dostała nagrodę Emmy (to żart producentów, bo serial przez lata był 19 razy nominowany, z czego zdobył aż 8 nagród Emmy). W związku z tym przearanżuje cały plan tak, by wyglądał wystarczająco elegancko. W kolejnych odcinkach będziemy również świadkami tego, jak Griffinowie wynajmują nianię, by ta zajęła się dziećmi, a oni w tym czasie będą mogli na nowo się poznawać i odkrywać. Ale to jeszcze zdecydowanie nie wszystko…

Stewie i Brian założą dziecięcy zespół i zyskają… ogromną sławę! Natomiast Chris zaczepi Taylor Swift i poprosi ją, by została jego partnerką na studniówkę. Czy się zgodzi? Quagmire (MacFarlane) również dołoży coś od siebie, bo pewnego dnia odkryje znaną aplikację randkową – Tinder. Czy nagle znajdzie rzeszę oddanych mu kobiet? 

Sezon 17. w specjalny sposób uhonoruje również osoby, które w ostatnim czasie odeszły. Będą to  Adam West, który zasłynął telewizyjną rolą Batmana, oraz Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Będziemy mogli również usłyszeć wiele ciekawych głosów gości, takich jak Danny Trejo, Ian McKellen, Kristen Bell, Louis C.K., Bill Maher, a także aktorzy z serialu Współczesna rodzina Ty Burrell, Julie Bowen i Sofia Vergara.

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym sezonie Family Guy: Głowy Rodziny? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 16 marca o godz. 22:00 tylko na FOX Comedy!

KOMEDIOWY MARZEC NA FOX COMEDY

MAMA DO WYNAJĘCIA

  • PIĄTEK 1 MARCA O GODZ. 22:00

WITAJ W DOMU, PANIE JENKINS

  • PIĄTEK 8 MARCA O GODZ. 22:00

BYŁO SOBIE KŁAMSTWO

  • PIĄTEK 15 MARCA O GODZ. 22:00

NA DOBRE I ZŁE

  • PIĄTEK 22 MARCA O GODZ. 22:00

Źródło: FOX

Tagi: family guy fox comedy nowości różowe lata 70