Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.02.2019 14:22
Sony Xperia XA3 na nagraniu wideo
909V

Sony Xperia XA3 na nagraniu wideo

Sony Xperia XA3 ma posiadać ekran o kinowych proporcjach 21:9, co ma wyróżnić smartfon Sony spośród identycznej konkurencji. Po pierwszych przeciekach i zdjęciach, mamy nagranie wideo.

Sony po reorganizacji działu Sony Mobile, chce wrócić do gry. Pomóc mają w tym nowe smartfony, w tym przeznaczone na średni segment Sony Xperia XA3. Nowe urządzenie ma się wyróżnić przede wszystkim kinowym wyświetlaczem, który zaoferuje proporcje obrazu 21:9.

Sony Xperia XA3 ma zaoferować „kinowy ekran”

Ostatnio wyciekło parę zdjęć nowego smartfona Sony, które tylko potwierdziły to, o czym się plotkuje. Im bliżej jesteśmy targów MWC 2019, tym więcej przecieków będzie się pojawiać. Tym razem mamy kilkudziesięcio-sekundowe nagranie wideo z działającą wersją Sony Xperii XA3.

Jak widzicie, smartfon faktycznie jest wyjątkowo długi, pozbawiony wcięcia w ekranie, zamiast tego obecne będą, klasyczne pasy startowe.

Jeśli chodzi o specyfikację, Xperia XA3 wyposażona może zostać w Snapdragona 660 lub 636, 4 GB RAM-u, aparat z dwoma obiektywami o matrycach 23MP + 8MP.

Źródło: https://droidholic.com/sony-xperia-xa3-hands-on-video/

Tagi: sony sony mobile sony xperia xa3