Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 14:29
Galaxy Flex Składany Smartfon Specyfikacja Cena Rendery
1839V

Samsung Galaxy Flex wycieka. Nowe informacje oraz rendery składanego smartfona

Samsung szykuje się do prezentacji swojego pierwszego, składanego smartfona. Urządzenie o nazwie „Galaxy Flex” ma zostać ujawnione już w przyszłym tygodniu, więc w Sieci nie brakuje ciekawych informacji dotyczących sprzętu.

Samsung Galaxy Flex może być ozdobą zbliżającego się Samsung Unpacked. Na wydarzeniu mamy zobaczyć nie tylko trzy smartfony z rodziny „S10”, ale również otrzymamy podobno szansę zerknięcia na wyginane urządzenie.

Samsung Galaxy S10 na oficjalnych materiałach. Sprzęt w 3 wersjach

Redakcja Let's Go Digital zebrała wszystkie informacje dotyczące nowej propozycji Samsunga i przygotowała nawet rendery urządzenia. Sprzęt według przedstawionych informacji ma zapewnić dwa tryby wyświetlania treści.

Jedną ze sporych niewiadomych wciąż pozostaje grubość ekranu - Justin Denison, starszy wiceprezes Samsung Mobile Product Marketing, wspomniał na Developer Conference, że urządzenie będzie zawierać najcieńszy ekran w historii, ponieważ do jego budowy wykorzystano nowy rodzaj polaryzatora (45% cieńszy od standardowego).

Już wcześniej Samsung potwierdził, że w tym wypadku zainteresowani mogą liczyć na 4,58-calowy wyświetlacz (840×1960 pikseli), ale telefon będzie się rozkładał i zaproponuje klientom 7,3-calowy tablet o rozdzielczości QXGA+ (1536×2152 pikseli). Na prezentowanej przez korporację reklamie mogliśmy dostrzec cienkie ramki, więc możemy spodziewać się, że firma także w tym wypadku podąży za koncepcją, która widzimy na materiałach z Samsunga Galaxy S10.

Według plotek Samsung Galaxy Flex ma korzystać z procesora Qualcomm Snapdragon 855, 6GB RAM-u, zainteresowani zapiszą dane na 128GB pamięci wewnętrznej, a nie brakuje głosów, według których sprzęt będzie zawierać wielką baterię 6000 mAh. Problemem może jednak okazać się cena, ponieważ jeśli informatorzy tym razem nie zawiedli, to pierwszy składany smartfon Samsunga kupimy za ponad 7000 zł.

Samsung Galaxy Flex 1

Samsung Galaxy Flex 2

Źródło: https://en.letsgodigital.org/

Tagi: galaxy flex samsung galaxy samsung galaxy flex składany smartfon

Nie przegap