SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 13:26
MCW19 Microsoft HoloLens 2.0
570V

Microsoft może wkrótce pokazać HoloLens 2.0

Gigant z Redmond szykuje się do kolejnej ważnej prezentacji. Firma w niedalekiej przyszłości ma pokazać nowy model gogli HoloLens i najnowszy teaser pozwala przygotowywać się na show sympatykom nowoczesnych technologii.

Miłośnicy nowych technologii długo czekają na pełną prezentację nowej wersji gogli HoloLens. Jeśli należycie do tego grona, to powinniście zaznaczyć w kalendarzu datę 24 lutego, ponieważ wiele na to wskazuje, że właśnie w tym dniu zobaczymy urządzenie.

Wiedźmin 3 za 39 zł na Xbox One i inne świetne gry w promocji na Xbox Live

Tak przynajmniej sugeruje Alex Kipman – przedstawiciel Microsoftu pracujący w dziale sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości. Pracownik opublikował poniższy teaser, który sugeruje prezentację urządzenia.

Zajawka nie mówi za wiele, ponieważ widzimy tutaj między innymi topniejące kostki lodu, światłowód, czy też chipy, ale najważniejsze są dwa elementy – potwierdzona data (w tym dniu odbywa się Mobile World Congress 2019) oraz kto opublikował materiał. Kipman to „ojciec” gogli HoloLens, który nawet na swoim profilu posiada zdjęcie z pierwszym modelem urządzenia.

W Sieci nie brakuje plotek, według których HoloLens 2.0 będzie wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 850, a dodatkowa moc pozwoli deweloperom na przygotowanie ciekawszych aplikacji.

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2019/02/12/microsoft-are-teasing-a-new-hololens-headset-reveal-at-mwc/

Tagi: hololens Microsoft Microsoft HoloLens xbox