SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 11:55
Shazam! na zwiastunie aktorzy o rolach
806V

Shazam! prezentowany przez Warner Bros. Nowe sceny z filmu DC

Warner Bros. promuje „Shazam!”. Nowa produkcja DC już wkrótce trafi do kin, więc w najbliższych dniach otrzymamy serię materiałów promujących film. Dzisiaj o projekcie wspominają aktorzy i w porządny sposób przedstawiają historię.

Shazam!” trafi do kin 5 kwietnia. Jest to najnowsza produkcja DC, która przedstawi losy kolejnego superbohatera – film powstał na podstawie serii komiksów o tym samym tytule. Za reżyserię odpowiada David F. Sandberg, a scenariusz przygotowali Henry Gayden i Darren Lemke.

Shazam! na nowej zajawce. DC pokazuje wyluzowanego superbohatera

Warner Bros. pewnie zdaje sobie sprawę, że Shazam nie jest najpopularniejszym bohaterem, więc firma musi w odpowiedni sposób promować superbohatera. W najnowszym materiale słuchamy aktorów, którzy opowiadają o swoich rolach oraz całym filmie.

Asher Angel i Zachary Levi wcielają się w protagonistę, a podczas opowieści aktorzy nauczą się korzystać ze wszystkich mocy Shazama. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w trakcie show Billy Batson musi nie tylko poznać swoje najlepsze strony, ale jednocześnie pojawi się pierwszy przeciwnik, z którym zmierzy się heros.

DC Extended Universe zostanie w kolejnych latach rozwinięte o dwa następne filmy – Warner Bros. potwierdziło daty premier „Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” (7 stycznia 2020 roku) oraz „Wonder Woman 1984” (5 czerwca 2020 roku)

Źródło: YouTube.com

Tagi: film shazam shazam! zwiastun