Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2019 10:20
Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu? Informatorzy mówią "tak"
2039V

Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu? Informatorzy mówią "tak"

Kiedy nowe Nintendo Direct? Posiadacze Switcha zadają sobie identyczne pytanie od dłuższego czasu. Jeśli wierzyć informatorom, to jeszcze w tym tygodniu.

Większość fanów Nintendo i posiadaczy Switcha spodziewało się, że kolejne Nintendo Direct odbędzie się jeszcze w styczniu. Nintendo miałoby na nim zaprezentować nadchodzące w tym roku gry na Switcha. Niestety, dostaliśmy pokaz indyków oraz informację o rozpoczęciu prac nad Metroid Prime 4 od początku.

Nintendo pracuje nad rozwojem abonamentu Switch Online

Kwestią nierozstrzygniętą pozostaje więc to, kiedy Nintendo ma zamiar przygotować kolejne Nintendo Direct. Na forum Resetera pojawiły się osoby informujące, że powinniśmy spodziewać się konferencji Nintendo jeszcze w tym tygodniu. Dokładniej - 13 lutego, czyli w środę.

Według informatora, w trakcie Directa, Nintendo nie tylko oficjalnie potwierdzi plany wydania Metroid Prime Trilogy na Switcha, ale także pokaże Super Mario Maker 2, nową odsłonę The Legend of Zelda w 2D, Pokemony, Pikmin 3 oraz BoxBoy. Choć te gry mogą zostać zapowiedziane/pokazane na kolejnych Directach.

Lista gier wydaje się sensowna. O tym, że trylogia Metroid Prime trafi na Switcha już pisaliśmy. Plotki o nowej Zeldzie to także nic nowego. Nowe Pokemony zostały potwierdzone na ten rok, a i powrót Pikmina do świata żywych nie powinien nikogo dziwić.

Oczywiście do tych rewelacji należy podejść z dystansem.

Tagi: metroid prime trilogy Nintendo nintendo direct nintendo switch