SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.02.2019 13:14
Resident Evil 2. Remake skrywa mnóstwo ukrytych smaczków i detali
1860V

Resident Evil 2. Remake skrywa mnóstwo ukrytych smaczków i detali

Resident Evil 2 jest jedną z najlepszych gier tego roku i jednym z najlepiej wykonanych remake'ów gier w historii naszej branży. Deweloperzy zostawili swoje dzieło całkiem podatne na różne modyfikacje, dzięki czemu możemy odkryć ich niektóre sekrety.

W ostatnich czasach dosyć popularne stało się grzebanie w plikach znanych gier oraz docieranie do ich największych tajemnic, jakie poukrywane zostały poza kamerami. 

QUIZ wiedzy o Horizon: Zero Dawn

Ekipa Boundary Break postanowiła sprawdzić co takiego ciekawego skrywa w sobie remake Resident Evil 2. Dzięki temu wiemy między innymi, że Tyrant nie znika z mapy świata gdy go nie widzimy, lecz normalnie chodzi po okolicy w nadziei na to, że kogoś spotka i będzie mógł rozerwać mu łeb.

Dalej warto wspomnieć o ukrytym niewykorzystanym modelu sierocińca, który znacząco różni się od tego, który znajdziemy w pełnej wersji gry Capcomu. Jeszcze jednym bardzo ciekawym znaleziskiem jest to, że wiele scen, które widzimy tylko do połowy - jak na przykład słynne ratowanie mężczyzny rozrywanego przez zombiaka za wielkimi drzwiami, rzeczywiście jest w pełni animowane, nawet mimo tego, że normalnie nigdy byśmy tego nie zobaczyli.

Jak zatem widać, Resident Evil 2 został przygotowany z sercem i sporym przywiązaniem do szczegółów.

New Out of Bounds Discoveries for Resident Evil 2 Remake

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)