SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 14:27
Smach Z Gameplay RTS
1235V

Smach Z idealnym sprzętem dla strategii? Gameplay ze StarCrafta 2 i Civilization 6

Producent Smach Z opublikował nowy materiał prezentujący rozgrywkę na przenośnej konsoli w między innymi StarCrafta 2. Urządzenie może okazać się ciekawą alternatywą dla graczy, którzy nie zamierzają grać w RTS-y na myszce.

Smach Z trafi do pierwszych klientów już w 2019 roku. Producent dopracowuje koncepcję i chętnie przedstawia nowe materiały ukazujące rozgrywkę. Dzisiaj możemy spojrzeć na test strategii czasu rzeczywistego oraz turowych strategii.

Smach Z to „najmocniejszy handheld w historii”. Zagramy w Wiedźmin 3, GTA V, Dark Souls 3 i więcej hitów

Producent Smach Z zapowiada „najpotężniejszy handheld w historii”, który ma bez problemu zapewnić rozgrywkę w świetne gry z komputerów klasy PC. W zasadzie będzie to przenośny sprzęt z przykładowo wgranym Windowsem – nawet na poniższym materiale zobaczycie możliwość włączenia produkcji ze Steam.

Taka koncepcja ma podobno sens i twórcy Smach Z coraz częściej prezentują materiały pokazujące zabawę – dzisiaj możemy spojrzeć na gameplay z Age of Empires II: HD Edition, StarCrafta 2 oraz Civilization 6. W sumie jest to idealny zestaw dla spragnionych strategii konsolowców, którzy z utęsknieniem wyczekują na takie killery na przykładowo PlayStation 4 i Xboksie One.

Warto przypomnieć, że najmocniejsza wersja Smach Z ma posiadać następujące podzespoły:

  • AMD Ryzen™ V1605B with AMD Radeon™ Vega 8 Graphics
  • 8 GB + 8 GB Dual Channel DDR4 2400MHz SODIMM
  • 256 GB HD SSD m.2
  • FullHD Touchscreen 6” 1920x1080
  • Camera 5 Megapixels
  • WiFi 802.11 b/g/n/d/e/h/i & Bluetooth v2.1+EDR/v3.0/v3.0HS/v4.0
  • USB-C, USB-A, Micro USB, Display Port, SD card, Audio minijack
  • Charger USB-C 20V 3A 60W. Plug EU/US/UK/AU

Gracze będą mogli skorzystać z systemu Smach OS (oparty na Linuxie) lub dopłacić do Windows 10 Home. Jeśli jesteście zainteresowani Smach Z, to wcześniej autorzy pokazywali gameplay z Fortnite.

Tagi: Age of Empires II: HD Edition civilization 6 gameplay Smach Z starcraft 2