SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 19:07
I Am Mother tylko na Netflix
3089V

I Am Mother tylko na Netflix. Platforma kupiła kolejny film

Netflix potwierdził przejęcie pełnych praw do „I Am Mother”. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na platformie giganta, więc widzowie mogą szykować się na prezentację tego nieźle zapowiadającego się filmu.

Netflix w przeciągu najbliższych miesięcy zaoferuje widzom ciekawą produkcję. „I Am Mother” będzie dostępny wyłącznie u streamingowego giganta, ponieważ firma zadbała o międzynarodowe prawa do dystrybucji.

Gra o Tron zarabia jak może. Po piwie Bud Light pora na buty od Adidasa

„I Am Mother” zebrał niezłe opinie na tegorocznym Sundance Film Festival, więc Netflix postanowił przejąć produkcję. Film w tej sytuacji nie trafi do kin i już w najbliższym czasie powinniśmy poznać dokładną datę premiery produkcji.

Netflix ogłosił dzisiaj prawa na Stany Zjednoczone, a wcześniej firma zadbała o dostęp do produkcji w pozostałych krajach. Widzowie mogą w tym wypadku oczekiwać bardzo ciekawej historii napisanej przez Michaela Lloyda Greena („The Wall”, „After the Storm”, „Miami Vice”).

Bohaterką „I Am Mother” jest Rugaard, nastoletnia dziewczyna, która jest pierwszym człowiekiem z nowego pokolenia ludzi wychowywanych przez robota. Maszyny mają pomóc w ponownym zasiedleniu Ziemi po zagładzie. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy w okolicy pojawia się nieznajomy, który przybył do bohaterek z ważną wiadomością – Swank podważa wszystkie informacje przekazane przez robota o świecie zewnętrznym i intencjach jej matki.

Wkrótce otrzymamy również pełny zwiastun widowiska.

Tagi: film I Am Mother Netflix