Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 18:45
Fear The Wolves do wypróbowania za darmo
1239V

Fear The Wolves dostępne za darmo. Premierowy zwiastun pokazuje dzikie bestie

Fear the Wolves oficjalnie zadebiutowało na PC. Gra uciekła z programu Wczesnego Dostępu i trafiła do dwóch promocji – dzięki pierwszej możecie zapoznać się z tytułem za darmo. Oferta trwa przez pięć najbliższych dni.

Na rynku nie brakuje tytułów z gatunku Battle Royale, jednak deweloperzy Fear the Wolves postanowili zaoferować kilka ciekawych elementów odróżniających ich tytuł od przykładowo Fortnite. Produkcja Vostok Games jest znacznie mroczniejsza, a w dodatku podczas rozgrywki możemy natrafić na dzikie bestie.

Fear The Wolves z klimatycznym zwiastunem. Gra dostępna we Wczesnym Dostępie

Fear the Wolves trafiło do ciekawej promocji. Autorzy zapraszają wszystkich chętnych na pięciodniowy maraton, podczas którego mamy się przekonać, że naprawdę warto zainwestować pieniądze w grę, a jednocześnie czarnobylski Battle Royale jest dostępny w weekendowej ofercie.

W standardowym momencie Fear the Wolves kupicie za 79,99 zł, ale 50% rabat pozwala zgarnąć tytuł za 39,95 zł – propozycja jest dostępna do 12 lutego, więc na dobry początek możecie zagrać za darmo, a później kupić shooter w lepszej cenie.

Czy warto? Fear the Wolves posiada na Steam „mieszane” recenzje, jednak warto podkreślić, że wielu klientów oceniło pozycję podczas Wczesnego Dostępu – wtedy to gra borykała się z wieloma błędami. Autorzy przełożyli nawet premierę, by mieć pewność, że w dniu debiutu ten Battle Royale zapewni oczekiwaną jakość.

Tagi: Fear the Wolves Focus Home Interactive promocja Vostok Games za darmo