Nowa gra Titanfall trafi na rynek jeszcze w tym roku!

News
1721V
Nowa gra Titanfall trafi na rynek jeszcze w tym roku!
Bartosz Dawidowski | 06.02.2019, 12:12

Respawn narobiło sporego zamieszania w kontekście marki Titanfall. Najpierw studio zapewniało, że skupia się w 100% na Apex Legends, a teraz okazuje się, że jest zupełnie inaczej...

Okazuje się, że nad Apex Legends pracowała tylko część pracowników studia Respawn (wbrew temu co mówił wcześniej Vince Zampella).

Gra o Tron zarabia jak może

Prezes EA zapowiedział podczas spotkania z inwestorami, że Respawn przygotowuje nową produkcję osadzoną w uniwersum Titanfall (choć nie będzie to Titanfall 3).

"Zespół Respawn ma mocne plany angażowania fanów przez bardzo długi czas w Apex Legends. Podczas gdy będzie się rozwijała usługa na żywo związana z Apex Legends, Respawn planuje również wydanie gry premium w tym roku, która będzie podejmować temat uniwersum Titanfall w nowy sposób. Więcej na ten temat zdradzimy w najbliższych miesiącach" - powiedział Andrew Wilson, CEO EA.

Wygląda na to, że na szczęście marka Titanfall nie idzie w odstawkę na rzecz produkcji free-to-play. Dobrze też wiedzieć, że szykowany spinoff będzie tytułem "premium", a nie kolejną darmową pozycją, utrzymywaną z mikrotransakcji.

Źródło: własne

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych