Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.02.2019 00:04
Nowy Need for Speed i Plants vs Zombies jeszcze w tym roku
1801V

Nowy Need for Speed i Plants vs Zombies jeszcze w tym roku

Electronic Arts w trakcie konferencji dla inwestorów potwierdziło, że w tym roku dostaniemy nowego Need for Speeda oraz Plants vs Zombies.

Zeszły rok nie był najlepszy dla Electronic Arts jeśli chodzi o premiery ich największych produkcji. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w tym roku wydawca chce wypuścić na rynek bardziej różnorodne produkcje.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 nadciąga? Informacja o grze pojawiła się na Amazonie

Oczywiście nie ma co liczyć na zalew nowych marek lub odświeżanie klasyków. W trakcie konferencji dla inwestorów, EA ujawniło, że w tym roku do sprzedaży trafi nowa odsłona serii Need for Speed oraz Plants vs Zombies.

O tym, że Plants vs Zombies: Garden Warfare 3 miałoby trafić na rynek pisaliśmy prawie rok temu, gdy na Amazonie pojawił się komiks mówiący wprost o powiązaniu z nową odsłoną serii. Wtedy EA zaprzeczyło, jakoby nowa gra była tworzona.

Co z nowym Need for Speedem? Tutaj temat jest bardziej tajemniczy, bo żadnych wycieków do tej pory nie było. Inną kwestią jest to, czy warto się ekscytować na wieść o zapowiedzi. O ile można dyskutować czy Need for Speed było dobrą grą, tak przy ostatniej odsłonie Need for Speed Payback grono ludzi, którym gra się podobała jest wyjątkowo małe.

Zapowiedzi obu gier doczekamy się prawdopodobnie wiosną tego roku z pokazem na EA Play 2019.

Źródło: https://ir.ea.com/press-releases/press-release-details/2019/Electronic-Arts-Reports-Q3-FY19-Financial-Results/default.aspx

Tagi: Electronic Arts need for speed Plants vs Zombies: Garden Warfare 3