Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 20:09
Apex Legends Respawn Titanfall
1013V

Apex Legends otrzyma tytany? Respawn pracuje nad czymś związanym z Titanfall

Respawn oficjalnie nie pracuje nad Titanfall 3, ale twórcy nie rezygnują z tej marki. Vince Zampella właśnie potwierdził przygotowanie tajnego projektu związanego z wielkimi robotami. Bardzo możliwe, że maszyny trafią do Apex Legends.

Respawn Entertainment podjęło trudną decyzję i studio zdecydowało się zrezygnować z rozwijania Titanfall 3. Gra nie powstaje i cały zespół zajmujący się kreowaniem tej serii pracuje teraz nad Apex Legends.

Apex Legends otrzyma cross-play na PS4, XOne i PC

Mimo to Respawn Entertainment nie zapomina o tytanach. Vince Zampella właśnie potwierdził, że Apex Legends otrzyma „tonę” nowej zawartości, a następnie wspomniał o... Titanfall!

„Tona nowych rzeczy trafi w przyszłości do Apex. Słuchamy również opinii graczy.

Pracujemy także nad Titanfall na ten rok (tak, powiedziałem słowo na „T”). Uwielbiamy eksperymentować w tym zwariowanym świecie!”

Titanfall 3 nie zadebiutuje, ale możemy liczyć na tytany w Apex Legends? Jak wiadomo autorzy zamierzają wrzucić do pozycji liczne nowe tryby, więc nie będzie raczej wielkim zaskoczeniem, gdy podczas rozgrywki otrzymamy dostęp do wielkich maszyn.

W sumie moglibyśmy również sądzić, że autorzy rozwijają tajny spin-off, jednak jak wiadomo Respawn Entertainment jest aktualnie podzielone na dwa zespoły – pierwszy (ten od Titanfall) pracuje nad Apex Legends a drugi zajmuje się Star Wars Jedi: Fallen Order.

W Sieci pojawiają się również głosy, według których Titanfall może trafić na PlayStation 4 i Nintendo Switcha... Gracie w Apex Legends? Zapraszam na moje pierwsze wrażenia dotyczące pozycji.

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall