Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 16:34
Far Cry New Dawn Antagonistki na zwiastunie
1369V

Far Cry New Dawn na zwiastunie. Ubisoft pokazuje antagonistki

Francuska korporacja postanowiła przypomnieć światu o Far Cry New Dawn. Twórcy pokazują pierwsze antagonistki w uznanej serii, które wspólnymi siłami będą rządzić w Hope County. Mickey i Lou bez większego problemu radzą sobie z bandą bandziorów.

Ubisoft zapowiedział nowy zwiastun następującymi słowami: „Tak to się kończy, kiedy do miasta przyjeżdżają Mickey i Lou” - jest to w zasadzie wstęp do całego Far Cry New Dawn, ponieważ autorzy pozwalają nam spojrzeć na ważny moment.

Far Cry Odkupienie już wkrótce trafi do księgarń. Prequel Far Cry 5

Antagonistki przyjeżdżają do Hope County i bez najmniejszego problemu podbijają mieścinę. W grze nadal pojawi się sekta Seeda, jednak można odnieść wrażenie, że gracze zmierzą się teraz ze zdecydowanie potężniejszym rywalem.

Mickey i Lou bez mrugnięcia okiem potrafią wybić hordę oponentów – kobiety podporządkowują sobie okoliczną społeczność, więc podczas rozgrywki będziemy zmuszeni do rywalizowania z armią. Ciekawym elementem gry na pewno będzie budowanie bazy, ponieważ teraz nie tylko otrzymamy możliwość kreowania sprzętu, ale również zajmiemy się przygotowaniem odpowiedniej miejscówki. Czy ten element zapewni oczekiwaną świeżość? Na ostateczne opinie musimy jeszcze zaczekać.

Serdecznie zachęcam naszą społeczność do zapoznania się z naszym materiałem z Far Cry New Dawn – mieliśmy okazję spojrzeć na grę i prezentujemy kawałek gry z komentarzem Musiola.

Tagi: Far Cry New Dawn Ubisoft