SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.02.2019 08:37
Fortnite. Epic Games współpracuje ze znanym DJ-em, a w grze pojawia się jego... koncert
1867V

Fortnite. Epic Games współpracuje ze znanym DJ-em, a w grze pojawia się jego... koncert

Fortnite jest aktualnie jedną z najpotężniejszych marek w świecie rozrywki, dlatego zaczyna przyciągać uwagę osób niekoniecznie związanych z grami. 

W ten weekend w dziele Epic Games odbywa się prawdziwy koncert jednego z najbardziej znanych DJ-ów grających muzykę elektroniczną. 

Anthem. Demo pokazało downgrade gry względem pokazów E3 i spadki płynności

Niejaki Marshmello nawiązał współpracę z Epic Games, dzięki której wczoraj wieczorem o 20.00 i dziś rano o 8.00 w Fortnite odbył się 10. minutowy koncert artysty. 

Na mapce trybu Battle Royale, a konkretniej rzecz ujmując na boisku w Pleasant Park, postawiono scenę koncertową i o zaplanowanej godzinie rozpoczęto wielce zapowiadany występ.

Postać Marshmello pojawiła się wtedy na scenie, system walki został wyłączony, a gracze mogli bawić w najlepsze przy najbardziej znanych utworach muzyka. 

Fortnite można lubić bądź nie, ale trzeba przyznać, że jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju - po raz pierwszy w historii koncert artysty z realnego świata odbył się na żywo (głos i muzyka były transmitowane ze studia do gry w czasie rzeczywistym) wewnątrz tego wirtualnego. Poniżej macie nasze nagranie z tego wydarzenia. 

Fortnite Marshmello Concert Event

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software