Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 13:26
SteelSeries Stratus Duo Cena prezentacja i specyfikacja
672V

SteelSeries Stratus Duo zaprezentowany. Kontroler do PC, urządzeń mobilnych i VR

SteelSeries ujawnił nowy pad przygotowany z myślą o komputerach PC, który jednak bez najmniejszego problemu podłączymy do innych sprzętów. SteelSeries Stratus Duo powinien zainteresować między innymi graczy korzystających z Oculus Go i Samsung VR.

SteelSeries tworzy nie tylko słuchawki, myszki, klawiatury oraz podkładki. Od czasu do czasu producent dorzuca na swoją listę kontroler i właśnie takim sprzętem jest najnowszy SteelSeries Stratus Duo. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży.

SteelSeries Arctis Pro Wireless – recenzja sprzętu. Kapitalne słuchawki dla graczy

SteelSeries Stratus Duo to pełnowymiarowy, multiplatformowy kontroler, który pozwala wybrać łączność między bezprzewodową 2.4GHz lub Bluetooth. W pierwszym przypadku podłączymy sprzęt przykładowo do PC, zaś w drugim skorzystamy z urządzeń na Androidzie lub Oculus Go i Samsung VR.

Urządzenie posiada podobne rozmiar i układ przycisków do kontrolerów konsolowych, ale firma podkreśla, że design został zbliżony do Stratus XL, a jednocześnie oferuje między innymi nową technologię spustów - Magnetic Hall Effect, która zapewni ich trwałość i precyzję. Sprzęt korzysta z baterii litowo-jonowej i oferuje żywotność na ponad 20 godzin ciągłej rozgrywki. W zestawie znajduje się przewód Micro USB o długości 1.8 metra.

Zainteresowani skorzystają również z uchwytu SteelSeries SmartGrip, dzięki któremu do kontrolera przyczepicie smartfon. SteelSeries Stratus Duo jest już dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com, a w marcu pad trafi do polskich sklepów – sugerowana cena detaliczna to 299 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: kontroler pad SteelSeries SteelSeries Stratus Duo

Nie przegap