Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 08:00
Razer na walentynki Quartz Pink
1499V

Razer ujawnił różowy sprzęt. Seria przygotowana z okazji Walentynek

Razer postanowił w ciekawy sposób uczcić nadciągające Walentynki. Firma przygotowała zestaw dziewięciu produktów, które zostały upiększone różowym kolorem. Sprzęt w edycji Quartz Pink właśnie trafił do sprzedaży.

Razer chętnie zaskakuje klientów najróżniejszymi urządzeniami, jednak pewnie mało kto mógł się spodziewać, że korporacja rozbuduje swój różowy zestaw. W ubiegłym roku pierwsi klienci sięgnęli po cztery gadżety w kolorze Quartz Pink, a teraz seria została rozszerzona o kolejne propozycje.

Razer BlackWidow Lite i Razer Atheris – recenzja zestawu. Pakiet do biura i grania

Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razera, podkreślił, że ubiegłoroczne modele cieszyły się fantastycznym zainteresowaniem, więc zdecydowano się powiększyć listę Quartz Pink:

„Fani przekazywali nam, że nie mogą się nacieszyć urządzeniami z edycji Quartz Pink. Słuchaliśmy ich i dlatego nasze ostatnie gamingowe produkty otrzymały oszałamiające różowe wykończenie, zapewniając tym samym przewagę zarówno pod względem wydajności, jak i wyglądu.”

Teraz gracze mogą nabyć: myszkę Razer Basilisk, podkładkę pod mysz Razer Goliathus Extended Chroma, klawiaturę Razer Huntsman, headset Razer Kraken, kontroler do PS4 Razer Raiju Tournament Edition, mikrofon Razer Seiren X, stojak na słuchawki Razer Base Station Chroma oraz futerał na telefon Razer Phone 2.

Należy na pewno zaznaczyć, że korporacja postanowiła upiększyć swoje topowe modele, więc gracze otrzymają dostęp do świetnego sprzętu. Będzie to na pewno dobra propozycja dla zakochanych, którzy szukają prezentu dla swojej drugiej połówki.

Tak prezentują się szczegóły:

Razer Basilisk - Quartz Edition (€ 69.99)

Razer Basilisk jest wyposażona w wymienne wielofunkcyjne łopatki i pokrętło do regulacji oporu stawianego przez rolkę. Myszka oferuje szeroki zakres opcji zwiększających wydajność i zapewniających jeszcze większą przyjemność z grania.

Razer Goliathus Extended Chroma – Quartz Edition (€ 59.99)

Nasza bestsellerowa miękka podkładka pod myszkę, wspierana przez system Chroma, który rozjaśni każde zwycięstwo w pełnej gamie kolorów. Oglądaj swoją grę rozświetloną żywym blaskiem i przesuwaj szybko i precyzyjnie myszkę po Goliathus Chroma.

Razer Kraken - Quartz Edition (€ 79.99)

Razer Kraken to przewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy turniejowych. Jego duże 50 mm przetworniki zapewniają mocny i czysty dźwięk. Headset z poduszkami wypełnionymi chłodzącym żelem zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie. Chowany mikrofon gwarantuje zaś, że Twoje rozkazy dla drużyny będą zawsze wyraźne i dobrze słyszalne.

Razer Raiju Tournament Edition - Quartz Edition (€ 149.99)

Raiju Tournament Edition jest pierwszym w pełni modułowym bezprzewodowym kontrolerem do PS4 z aplikacją mobilną pozwalającą m.in. na zmianę mapowania przycisków wielofunkcyjnych czy regulowanie ich czułości. Przyciski Mecha-Tactile Action Buttons zapewniają wyjątkowe połączenie miękkości w dotyku i wyraźnego sprzężenia zwrotnego. Dla pełnej kontroli, Raiju Tournament Edition wyposażono również w dodatkowe cztery przyciski wielofunkcyjne oraz tryb Hair Trigger Mode, ograniczający skok głównych spustów i tym samym przyspieszającym strzelanie.

Razer Quartz Pink 2018 1

Razer Seiren X – Quartz Edition (€ 109.99)

Mikrofon Razer Seiren X Quartz został zaprojektowany i przetestowany przez topowych streamerów. To klucz do tego, aby być słyszanym najgłośniej, jak to możliwe. Urządzenie, wspierane przez najlepsze technologie, jest pierwszym krokiem do wzniesienia transmisji na żywo na najwyższy poziom.

Razer Base Station Chroma – Quartz Edition (€ 74.99)

Razer Base Station Chroma to wielofunkcyjny stojak na słuchawkowi z 3-portowym hubem USB 3.0 zapewniającym maksymalną wydajność. Wyposażono go w system Chroma, aby nie odstawał od reszty urządzeń z wspierających to podświetlenie.

Razer Huntsman - Quartz Edition (€ 159.99)

Razer Huntsman, wyposażona w przełączniki optyczno-mechaniczne oraz podświetlenie klawiszy, zapewnia najszybszą aktywację klawiszy w całej linii klawiatur Razera. Przełączniki Razer Opto-Mechanical wykorzystują technologię optyczną - wiązkę światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika, aby precyzyjnie wykrywać jego aktywację po naciśnięciu klawisza. Nigdy wcześniej nie doświadczyłeś takiej prędkości.

Wczoraj ogłoszono również laptop Razer Blade Stealth 13 Quartz Pink laptop (USD 1599.99), który będzie dostępny w USA, Chinach oraz Kanadzie,  a także nowe etui Quartz Case for Razer Phone 2 (€ 29.99)

Razer Quartz Pink 2018 2

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Razer razer Quartz Pink walentynki

Nie przegap