Sony ujawniło licencjonowany dysk do PlayStation 4

Technologie
8311V
Sony ujawniło licencjonowany dysk do PlayStation 4
Wojciech Gruszczyk | 29.01.2019, 15:52

Sony właśnie zaprezentowało nowy dysk do PlayStation 4, który powinien zainteresować sympatyków cyfrowej dystrybucji. Japończycy oferują 2TB zamknięte w czarnej obudowie z logiem PlayStation.

Japońska korporacja już wcześniej prezentowała zewnętrzne dyski do PlayStation 4, a właśnie poznaliśmy nową propozycję. Firma współpracuje z marką Seagate, by zaoferować graczom „dodatkowy zastrzyk pamięci”.

The Last of Us Part 2 jednak w 2019 roku? Gra ma zadebiutować „wkrótce”

Seagate potwierdziło, że nowy sprzęt został „rygorystycznie przetestowany i zoptymalizowany”, by jak najlepiej działać na PlayStation 4. Urządzenie charakteryzuje się eleganckim designem i firma nie zapomniała wrzucić na obudowę znaczek PlayStation.

Firma oferuje 2TB danych, które mają wystarczyć na około 50 gier – sporo w tym wypadku zależy oczywiście od produkcji. W zestawie znajduje się oczywiście kabel USB, dzięki któremu możecie połączyć pamięć z konsolą.

Seagate obiecuje „rozgrywkę z pełną prędkością”, którą znamy z wewnętrznych dysków do PlayStation 4, a urządzenie zostało dopracowane, by zainteresowani mogli cieszyć się pełną jakością zabawy. Oczywiście w tym wypadku nie potrzebujemy dodatkowego zasilania.

Aktualnie dysk będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych – klienci zapłacą 89,99 dolarów (około 337 zł).

Seagate dysk do PlayStation 4
Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/01/29/introducing-the-new-officially-licensed-seagate-game-drive-for-ps4

Komentarze (107)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych